reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

A ma ktoras z Was moze stanik do karmienia z hm? Zastanawiam sie nad kupnem
Ja kupowałam sobie te staniki z funkcją karmienia z kolekcji MAMA na teraz i szczerze to po porodzie albo będę ich używać albo nie bo jak dla mnie wcale piersi nie trzymają a jak się położę to wylatuja... Ale ja teraz mam rozmiar 80 E więc jeżeli chciałabym większe to raczej tam nie kupię bo ten chyba był największy 😂😂😂
Mam te
 

Załączniki

  • Screenshot_20220905_105241.jpg
    Screenshot_20220905_105241.jpg
    113,2 KB · Wyświetleń: 41
reklama
Macie dziś siłę bo ja mam można powiedzieć że na minusie energię 😖
ja tak miałam w weekend... w sobotę nastrój jak przy najgorszym a PMS, miałam wyjść z koleżankami na obiad, ale nie chciało mi się 10/10, jak odmówiłam to miałam poczucie, że rezygnuje z ostatnich opcji 'robienia rzeczy'... dobrze, że męża nie było, bo mogłam być sobą nadudraną, zmierzłą małpą w dresie. DRAMAT.
 
ja tak miałam w weekend... w sobotę nastrój jak przy najgorszym a PMS, miałam wyjść z koleżankami na obiad, ale nie chciało mi się 10/10, jak odmówiłam to miałam poczucie, że rezygnuje z ostatnich opcji 'robienia rzeczy'... dobrze, że męża nie było, bo mogłam być sobą nadudraną, zmierzłą małpą w dresie. DRAMAT.
Ja tam czasem lubię być małpa w dresie ;)
Jestem jesieniara :D więc w taka pogodę odzywam, oglądam jakaś bajkę na Disney i robię na drutach z ciepła herbatka, żyć nie umierać 😀
 
Macie dziś siłę bo ja mam można powiedzieć że na minusie energię 😖
Ja odwrotnie, od 5 juz nie moglam spac ale potem troche odespalam, o 9 wstalam i z grubej rury zabralam sie za sprzatanie kuchni i robienie obiadu. Teraz gotuje sie gulasz a ja juz mam caly dzien dla siebie😁 chcialam sie jeszcze przejsc do rossmanna i poprasowac troche ubranek ale narazie sie polozylam i ogladam serial wiec zobaczymy co z tego wyjdzie😅
 
Ja potrzebuje już dzieciątka do opieki ;) Z racji wykonywanego zawodu nie pracuje od czerwca. Myślałam, że książka, koc i herbata są dla mnie spełnieniem marzeń. Mówiąc szczerze- jestem nieznośna dla męża, bo wariuje już z tego "nic" nie robienia. Ileż można ten dom pucować i siedzieć na tyłku :D potrzebuje jakiś "wyższych" celi, a ciężko takowe teraz znaleźć :D
 
reklama
Jak to dobrze, że piszecie o tym spadku energii, bo już mi dzisiaj źle.ze samą sobą. Czuję się, jak w pierwszym trymestrze, gdzie leżałam i leżałam 🙂
 
Do góry