reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

Mój ginekolog powiedział ze pewnie zrobia mi Cc bo nikt nie będzie ryzykował jak jie było postępu w pierwszym porodzie ale oczywiście skierowanie na cc powiedział ze mi nie da bo nie jest potrzebne..
Byłam w szpitalu na Madalińskiego w Warszawie na ktg kontrolnie bo mnie brzuch bolał i zapytałam właśnie jak to jest i czy możliwe ze znowu bd miała cc a tam powiedzieli żeby się nie nastawiać bo to mnie nie kwalifikuje do cc i napewno bd próbować SN .
 
reklama
Mój ginekolog powiedział ze pewnie zrobia mi Cc bo nikt nie będzie ryzykował jak jie było postępu w pierwszym porodzie ale oczywiście skierowanie na cc powiedział ze mi nie da bo nie jest potrzebne..
Byłam w szpitalu na Madalińskiego w Warszawie na ktg kontrolnie bo mnie brzuch bolał i zapytałam właśnie jak to jest i czy możliwe ze znowu bd miała cc a tam powiedzieli żeby się nie nastawiać bo to mnie nie kwalifikuje do cc i napewno bd próbować SN .
OMG to na co masz się nastawiać? A cos teraz już się dzieje z szyjka u Ciebie, masz jakieś skurcze?
 
Czy któraś z Was dostała skierowanie od ginekologa na cc ??
Ja mam jedynie skierowanie do szpitala i tam napisane że niewspółmierność płodowo-miedniczna.. Mój lekarz ma być w tym dniu w szpitalu i po prostu ma sprawdzić jeszcze raz wagę dzidziusia i jeśli będzie duża to cc a jak okej to indukcja. Więc też nie wiem na co się mam szykować w piątek 😔 boję się i cc i indukcji.. wczoraj jeszcze coś mnie tam kuło w pochwie i myślałam że coś ruszy a dziś znowu zero objawów... no jedynie dużo śluzu u mnie ale to chyba zawsze tak jest na końcówce.
 
W poprzedniej ciąży jak miałam wywoływany poród pierwszy dzień jeden balonik i nic, drugi dzień dwa baloniki, na następny wypadł jeden i rozwarcie na 1,5 palca... Więc od godziny 11 dwie kroplówki z oksy i urodziłam o 20:00 dopiero po przebiciu pęcherza płodowego rozwarcie pełne... Nie wspominam dobrze, ale dziewczyna z sali po nocy z balonikiem urodziła do 11:00 i była bardzo zadowolona więc nie ma co nastawiać się na najgorsze
 
Dziewczyny przybywam z listopadowek z pytaniem ktoras z Was pisała o drętwieniu dłoni . Jak sobie radziłaś z tym problemem ?mi to nie pozwala w nocy spać 😓
 
Hej, miałam wczoraj wywoływany poród oksytocyną i uwaga nic do nie dało...zupełnie nic. Poza tym że bolało, trwało długo, i po czułam się okropnie. Jutro mam drugie podejście (podobno czadem tak jest że nie zadziała) i powiem Wam że już mną trzęsie na samą myśl. Ani nie skróciło to szyjki, ani nie zrobiło rozwarcia, nic poza
My już po, mały dostał 10/10 ale później jednak zabrali go do inkubatora bo wyszły jakieś zaburzenia rytmu serca tajemnicze :( mam nadzieję że to nic takiego i będziemy mogli niedługo wrócić do domu
Gratulację i zdrowia...by wszystko było dobrze 😘
 
W poprzedniej ciąży jak miałam wywoływany poród pierwszy dzień jeden balonik i nic, drugi dzień dwa baloniki, na następny wypadł jeden i rozwarcie na 1,5 palca... Więc od godziny 11 dwie kroplówki z oksy i urodziłam o 20:00 dopiero po przebiciu pęcherza płodowego rozwarcie pełne... Nie wspominam dobrze, ale dziewczyna z sali po nocy z balonikiem urodziła do 11:00 i była bardzo zadowolona więc nie ma co nastawiać się na najgorsze
Ja po baloniku przy 3 porodzie urodziłam po prawie 6 godzinach 😊 o 22.00 na noc balonik o 00.20 wypadł cały i 5 cm rozwarcia o 3.46 mały był ze mną
 
Dziewczyny przybywam z listopadowek z pytaniem ktoras z Was pisała o drętwieniu dłoni . Jak sobie radziłaś z tym problemem ?mi to nie pozwala w nocy spać 😓
Nie ma na to rady, to przez obrzęki stawów robi się cieśń nadgarstka. Minie po porodzie. Staraj się nie spać na dłoniach, trzymaj raczej wyprostowane nadgarstki.
 
reklama
Do góry