reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

@MimiiMalwina Mnie najbardziej dziwi, że Ty wcale nie jesteś daleko od tego kryterium czasu - ile to będzie? 21 miesięcy? Medycyna nie matematyka a tutaj się lekarz uczepil jak rzep, że 18 miesięcy minęło. Ale pewnie patrzy nie przez pryzmat ryzyka dla macicy tylko swojej ewentualnej odpowiedzialności prawnej za stosowanie procedur :(
Tak dokładnie 21 msc ;) wiesz oni tez wychodzą z założenia ze poród SN jest zdrowszy z dla dziecka i matki ( chodź zdania w tej kwestii sa skrajnie podzielone )
Tak jednak cc to operacja i zmieniły się procedury co do kwalifikacji. No cóż zobaczymy co to będzie 🫣
 
reklama
Czyli jesteś po terminie? 🫣 u mnie tez czuje, ze jest nisko. A w nocy to norma spać nie można - każda pozycja nie wygodna Aa o po 6 pobudka to druga pociecha budzi 😅
Dostałaś jakieś skierowanie do szpitala ??
nie, nie ja termin mam 23/24pazdziernik ale mała
Tydzień temu miała
Ok. 3500, a ja 3cm rozwarcia, miękka szyjkę i mała częściowo w kanale.. lekarz mówił w zeszły czwartek, ze daje mi maks tydzień 😂😂😂 a ja się czuje coraz lepiej i tydzień minął wczoraj 🙈🙈🙈 😂😂😂
 
U mnie bez szału, połóg dzień 10. 😏 4-latek nie chodzi do przedszkola na razie, więc razem z 2-latką szaleją. Jej dodatkowo wychodzą zęby, więc dzisiaj wstała o 4.30 i nie chciała już iść spać, o 5 zrobiła awanturę i obudziła syna i obojgu od 5 musiałam czytać książki. Nad ranem spaliśmy w 5, bo jeszcze syn się zasikał pierwszy raz od 2 miesięcy. W końcu przełożyliśmy małą do łóżeczka, żeby miała trochę spokoju i spała sobie grzecznie.
Staram się zacząć coś ogarniać w domu, bo mąż nie jest na tyle zorganizowany, żeby zrobić wszystko, chociaż i tak robi dużo. No i efekt jest taki, że wczoraj padłam przed 18 a dzisiaj już mnie podbrzusze boli i w ogóle od wczoraj mam znowu krwawienie, więc pewnie powinnam zwolnić a naprawdę nie robię dużo 🫤 ciśnienie też dalej ponad normę, zaczynam się obawiać, że ze mną zostanie.
Milcia to w tym wszystkim mój grzeczny cukiereczek ☺️
 
U mnie bez szału, połóg dzień 10. 😏 4-latek nie chodzi do przedszkola na razie, więc razem z 2-latką szaleją. Jej dodatkowo wychodzą zęby, więc dzisiaj wstała o 4.30 i nie chciała już iść spać, o 5 zrobiła awanturę i obudziła syna i obojgu od 5 musiałam czytać książki. Nad ranem spaliśmy w 5, bo jeszcze syn się zasikał pierwszy raz od 2 miesięcy. W końcu przełożyliśmy małą do łóżeczka, żeby miała trochę spokoju i spała sobie grzecznie.
Staram się zacząć coś ogarniać w domu, bo mąż nie jest na tyle zorganizowany, żeby zrobić wszystko, chociaż i tak robi dużo. No i efekt jest taki, że wczoraj padłam przed 18 a dzisiaj już mnie podbrzusze boli i w ogóle od wczoraj mam znowu krwawienie, więc pewnie powinnam zwolnić a naprawdę nie robię dużo 🫤 ciśnienie też dalej ponad normę, zaczynam się obawiać, że ze mną zostanie.
Milcia to w tym wszystkim mój grzeczny cukiereczek ☺️
O to widzę rodzinka pełna para 🤩🤩 jak Ty kochana dajesz radę 🫣🫣🫣
A ja się martwię jak sobie poradzę z dwójka dzieci hehe
Dobrze, ze malutka grzeczniutka jest .
Czyli musisz się oszczędzać i to bardzo. Fajnie, ze mąż pomaga. Ja na mojego tez bardzo mogę liczyć chodź wiem, ze z organizacja mogą być problemu 😂😅😅
 
Mój termin jutro, od dziś jestem w szpitalu miałam robiona preindukcje - zakładany balonik na 24h, bóle i skurcze zaczęły się po około pół h. Po dwóch godzinach ustały... Czekam na dalszy rozwój sytuacji
 
reklama
Do góry