reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2022

reklama
Hej dziewczyny chyba już wszystkie jesteśmy mamami ;D gratulacje dla nas wszystkich <3
Powiedzcie mi ile śpią wasze 5 tyg maluchy? Mój spi bardzo dużo, praktycznie dalej je i spi (no może przesadzam, ale jak zliczę ile nie spi to może 4h się uzbierają przez cały dzień) no i zastanawiam się czy się martwić czy nie czy sobie szukam problemów po prostu :p
 
Hej dziewczyny chyba już wszystkie jesteśmy mamami ;D gratulacje dla nas wszystkich <3
Powiedzcie mi ile śpią wasze 5 tyg maluchy? Mój spi bardzo dużo, praktycznie dalej je i spi (no może przesadzam, ale jak zliczę ile nie spi to może 4h się uzbierają przez cały dzień) no i zastanawiam się czy się martwić czy nie czy sobie szukam problemów po prostu :p
Ale to liczysz z karmieniem czy też jak karmisz to na śpiocha ? Karmisz mm?
 
Hej dziewczyny chyba już wszystkie jesteśmy mamami ;D gratulacje dla nas wszystkich <3
Powiedzcie mi ile śpią wasze 5 tyg maluchy? Mój spi bardzo dużo, praktycznie dalej je i spi (no może przesadzam, ale jak zliczę ile nie spi to może 4h się uzbierają przez cały dzień) no i zastanawiam się czy się martwić czy nie czy sobie szukam problemów po prostu :p
Korzystaj póki śpi, to się może zmienić z dnia na dzień 😉
U mnie 6 tyg. Julek w zeszłym tygodniu jeszcze spał cały czas, teraz już jest bardziej aktywny.
 
Hej dziewczyny chyba już wszystkie jesteśmy mamami ;D gratulacje dla nas wszystkich <3
Powiedzcie mi ile śpią wasze 5 tyg maluchy? Mój spi bardzo dużo, praktycznie dalej je i spi (no może przesadzam, ale jak zliczę ile nie spi to może 4h się uzbierają przez cały dzień) no i zastanawiam się czy się martwić czy nie czy sobie szukam problemów po prostu :p
Nel ma trzy tygodnie i ma dwie dłuższe aktywności tak od 10 i zależy czasami potrafi do 14 nie spać i wieczorem od 18/19 do 21/22. 🙈
 
Moja mała ma skończone 6 tygodni i bardzo mało śpi w dzień, ma turbo drzemki max 10 minutowe i zdarza się jedna dłuższa 3h ale to nie codziennie.. za to noce są nawet ładne bo zasypia między 21 a 22, wstaje o 2.30/3.00 na mleczko i śpi dalej do 6/7 😊
 
reklama
A ja dziś byłam w przedszkolu na występie starszej córki, jasełka przygotowali:) Amelka już drugi raz została z babcią:) znowu przespała moją nieobecność, ze mną nigdy nie ma takich długich drzemek w dzień, specjalnie mleko rozmroziłam z zapasów z nawału ale się nie przydało:) niestety starsza już zakatarzona, do końca roku już jej nie puszczam do przedszkola. Jutro ma mieć jeszcze wigilię i występ na tańcach ale nie wiem czy pójdziemy, trochę się boję, że się kompletnie rozłoży na same święta.
 
Do góry