reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

To juz cos😁
Mnie wykancza ta niemożność jedzenia. A jak postawie na płyny to mam zgage 😅 wariactwo😮‍💨 na nastepnej wizycie poproszę o cos na to bo nie dam tak rady żeby od rana do wieczora. Gdyby to chociaz bylo tak z 2/3h dziennie 😎 ale nieeeeeee😅

Btw dziewczyny myślę, ze czas na prywatna grupe zebysmy mogly byc bardziej otwarte itd I tez nie sadze żeby jeszcze wiele październikowych sie zjawilo 😉
Jestem za
 
reklama
Cześć dziewczyny, tez chciałabym się z wami przywitać. Od dawna was podczytuje ale nie chciałam dołączyć póki nie usłyszałam serduszka na wczorajszej wizycie (6+6). Ostatnio miałam puste jajo, stąd taka ostrożność. Jednak nie jest do końca różowo, okazało się, że mam też krwiaka, mam dwa tygodnie zwolnienia i po tym kontrolę. Czy któraś z was też coś takiego ma?
Myślę, że w tym temacie @Zazuu może coś więcej podpowiedzieć, bo też miała do czynienia z krwiakiem na początku💚.
 
@Zazuu podpowiesz nam jak zrobić prywatną 💚❤️
Myślę, że w tym temacie @Zazuu może coś więcej podpowiedzieć, bo też miała do czynienia z krwiakiem na początku💚.


Krwiaka trzeba wyleżeć i wypędzić progesteronem jeśli jest duzy. Mój był wielki, na pewnym etapie większy niż cały pęcherzyk ciążowy z zarodkiem w środku, a wchlonal się całkiem więc się da. Nie zawsze, ale mamy na to wpływ. Głównie leżeniem i właśnie progesteronem.

Co do grupy zamkniętej od dawna na bb to nie działa i raczej szybko nie zacznie.
My na sierpniówkach poradziłyśmy sobie tak że stworzyłyśmy grupę na początku publiczną z zastrzeżeniem, że moderator/admin akceptuje zaproszenie (napisanie nie jest równoznaczne z dodaniem się do grupy). A jak już doszły do nas wszystkie dziewczyny (zamknęłyśmy się dopiero jak zaczęły się pierwsze badania prenatalne bo do tego czasu sporo osób dochodziło, nie każdy ma odwagę od razu dołączyć) to napisałyśmy, że czekamy na prośby o dołączenie do tego i tego dnia i w ustawieniach dopiero zmieniłysmy na prywatna.
Aniaslu może Wam stworzyć prywatny dział, ale wtedy musicie wysyłać jej listę kogo dodać kogo usunąć, nie widzicie listy członków więc ciężko sprawdzić kto się udziela, a kto tylko obserwuje.
Po zamknięciu po prostu już nikogo więcej nie przyjmujemy i mamy pełną kontrolę nad grupa.

Kciuki za wszystkie🤍🤞
 
reklama
Krwiaka trzeba wyleżeć i wypędzić progesteronem jeśli jest duzy. Mój był wielki, na pewnym etapie większy niż cały pęcherzyk ciążowy z zarodkiem w środku, a wchlonal się całkiem więc się da. Nie zawsze, ale mamy na to wpływ. Głównie leżeniem i właśnie progesteronem.

Co do grupy zamkniętej od dawna na bb to nie działa i raczej szybko nie zacznie.
My na sierpniówkach poradziłyśmy sobie tak że stworzyłyśmy grupę na początku publiczną z zastrzeżeniem, że moderator/admin akceptuje zaproszenie (napisanie nie jest równoznaczne z dodaniem się do grupy). A jak już doszły do nas wszystkie dziewczyny (zamknęłyśmy się dopiero jak zaczęły się pierwsze badania prenatalne bo do tego czasu sporo osób dochodziło, nie każdy ma odwagę od razu dołączyć) to napisałyśmy, że czekamy na prośby o dołączenie do tego i tego dnia i w ustawieniach dopiero zmieniłysmy na prywatna.
Aniaslu może Wam stworzyć prywatny dział, ale wtedy musicie wysyłać jej listę kogo dodać kogo usunąć, nie widzicie listy członków więc ciężko sprawdzić kto się udziela, a kto tylko obserwuje.
Po zamknięciu po prostu już nikogo więcej nie przyjmujemy i mamy pełną kontrolę nad grupa.

Kciuki za wszystkie🤍🤞
Dziękuję ❤️💚
 
Do góry