• 🌿 Kochane/i życzymy Wam spokojnych, dobrych Świąt Wielkanocnych. Takich bez presji, bez „muszę”, bez porównywania się. Niech to będzie czas choć odrobiny odpoczynku. Życzymy Wam ciepła, bliskości i takich małych momentów, w których można na chwilę odetchnąć i pomyśleć: „jest okej”. I trochę więcej łagodności dla siebie, bo naprawdę robicie bardzo dużo ❤️ 🐣 Ściskamy Was świątecznie zespół babyboom.pl
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
@wiolka700 I jak się czujesz? Miałaś jakieś krwawienie? Na jakim jesteś etapie ciąży?
Teraz 9 tydzień, wyszło w 5 tygodniu. Zaczęłam krwawić nagle i pojechałam na izbę z czarnymi myślami. Okazało się, że to krwiak, wtedy około 2,5 x 1 cm, po 4 tygodniach się zresorbowal. Byłam w czwartek na wizycie i był już tylko ślad po nim. Leżałam większość czasu jednak i bardzo uważałam. Biorę duphaston 3x dziennie ale jutro jadę sprawdzić progesteron, czy nadal muszę tyle brać.
Ten miesiąc to był tylko stres, nadal się boję i za każdym razem w toalecie to jak z dusza na ramieniu. Nie pomagają mi zaparcia bo boję się wysilać na kibelku po prostu... mdłości itd to już pierdoła przy tym. Na szczęście ciąża rozwija się prawidłowo jak na ten moment. A jak u ciebie sytuacja ? Jak się czujesz ?
 
Cześć dziewczyny 😊
Mam 35 lat i to moja 4 ciąża. Na pokładzie dziewczynki 13 i 11 lat i Aniołek ur. w 23 tygodniu w 2020.
Według OM dziś 6+1, 23 lutego mam lekarza.
Bardzo się boje przez ostatnią stratę.
Ciąża łatwa nie będzie bo mam nawracający piasek w nerkach.
Moja to też 4 ciąża. Panicznie boję się mojej wizyty 3.03.
Ostatnia ciąża bliźniacza poroniona w 12 tc. Ale od początku lekarz mnie nastawiał na stratę i tak czekałam aż się skończy.
Trzymam kciuki za Ciebie :-) 23 to dobra data mój synek ma wtedy 4 latka 8-)
 
Cześć dziewczyny 😊
Mam 35 lat i to moja 4 ciąża. Na pokładzie dziewczynki 13 i 11 lat i Aniołek ur. w 23 tygodniu w 2020.
Według OM dziś 6+1, 23 lutego mam lekarza.
Bardzo się boje przez ostatnią stratę.
Ciąża łatwa nie będzie bo mam nawracający piasek w nerkach.
Uu a piasek to problem? Bo ja mam od hohoho I jeszcze trochę i teraz sie zaskoczyłam, ze to moze byc problem 😱
 
reklama
OM miałam 19.01 … spóźniała mi sie miesiączka 9 dni..
Ale 18 stycznia miałam wizytę u ginekologa i On mówił, ze jest widoczne ciałko żółte. Wiec może być z tego zarodek 🤷🏻‍♀️ ale nie daje mi pewności, na drugi dzień dostałam krwawienia 🤷🏻‍♀️ i zastanawiam sie czy mogłam już w tym czasie być w ciazy?
Kurczę tak siedzę i myśle 🙄..
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry