reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Witam was mam termin na 7 października, na chwilę obecną mam problemy w ciazy , lozysko przodujace plus mały krwiak . Także od kilku tygodni już jestem na zwolnieniu lekarskim.
Jest to moja pierwsza ciąża 🙂
Kochana to trzymam kciuki żeby krwiak szybko zniknął i było wszystko dobrze 💚🍀
 
reklama
Hej, mam na imię Justyna i jestem tu nowa. Mam pytanie do Was odnośnie jedzenia. Co jecie, czy unikacie niektórych potraw? Bo ja tak naprawdę nie wiem co jeść żeby było dobrze. Po przeczytaniu wielu artykułów, okazało się że tak naprawdę nie powinnam nic jeść.
Smażonego nie wolno, owocowej herbaty również, pasztetu, parówek i tak w sumie mogłabym wymieniać do jutra...
 
Hej, mam na imię Justyna i jestem tu nowa. Mam pytanie do Was odnośnie jedzenia. Co jecie, czy unikacie niektórych potraw? Bo ja tak naprawdę nie wiem co jeść żeby było dobrze. Po przeczytaniu wielu artykułów, okazało się że tak naprawdę nie powinnam nic jeść.
Smażonego nie wolno, owocowej herbaty również, pasztetu, parówek i tak w sumie mogłabym wymieniać do jutra...
ja szczerze mówiąc aż tak bardzo się nie ograniczam. Staram się głównie unikać surowego, niedogotowanych jajek, serów pleśniowych
 
Hej, mam na imię Justyna i jestem tu nowa. Mam pytanie do Was odnośnie jedzenia. Co jecie, czy unikacie niektórych potraw? Bo ja tak naprawdę nie wiem co jeść żeby było dobrze. Po przeczytaniu wielu artykułów, okazało się że tak naprawdę nie powinnam nic jeść.
Smażonego nie wolno, owocowej herbaty również, pasztetu, parówek i tak w sumie mogłabym wymieniać do jutra...

Hej, miło Cię poznać! Na kiedy masz termin? 😊
Ja szczerze mówiąc jem jak dotychczas i to na co mam ochotę. Oczywiście nie jem tego co zabronione typu tatar czy surowa ryba i sery pleśniowe, ale ogólnie się nie ograniczam jakoś mocno. Dzisiaj na obiad ziemniaki i sadzone jajko na przykład 😅
 
Hej, mam na imię Justyna i jestem tu nowa. Mam pytanie do Was odnośnie jedzenia. Co jecie, czy unikacie niektórych potraw? Bo ja tak naprawdę nie wiem co jeść żeby było dobrze. Po przeczytaniu wielu artykułów, okazało się że tak naprawdę nie powinnam nic jeść.
Smażonego nie wolno, owocowej herbaty również, pasztetu, parówek i tak w sumie mogłabym wymieniać do jutra...
Jem wszystko na co mam ochotę. Omijam tylko to co jest zakazane zupełnie tj surowe mięso, sushi, surowe jajka, sery robione nie z mleka uht i wątróbkę ale pasztet jem oraz zieloną herbate. Cała reszta jest dla ludzi i mozna jeść. Wszystko w granicach rozsądku tak mowi moja ginekolog 😊
 
Hej, miło Cię poznać! Na kiedy masz termin? 😊
Ja szczerze mówiąc jem jak dotychczas i to na co mam ochotę. Oczywiście nie jem tego co zabronione typu tatar czy surowa ryba i sery pleśniowe, ale ogólnie się nie ograniczam jakoś mocno. Dzisiaj na obiad ziemniaki i sadzone jajko na przykład 😅
30 wrzesień z OM -14 październik z USG 😅 także ciężko powiedzieć 😆
To dobrze, że jest ktoś kto się zbytnio nie ogranicza. Bo mnie to już zaczęło lekko przerażać, że nic nie mogę zjeść 😂
 
Hej, mam na imię Justyna i jestem tu nowa. Mam pytanie do Was odnośnie jedzenia. Co jecie, czy unikacie niektórych potraw? Bo ja tak naprawdę nie wiem co jeść żeby było dobrze. Po przeczytaniu wielu artykułów, okazało się że tak naprawdę nie powinnam nic jeść.
Smażonego nie wolno, owocowej herbaty również, pasztetu, parówek i tak w sumie mogłabym wymieniać do jutra...
Hej , wiesz ja też różne artykuły czytałam. Ale jem w sumie wszytsko oprócz tych zakazanych rzeczy których nie wolno w ciazy.
Ja mam od początku mega problem z zaparciami więc też nie dam rady jesc wszytskoego ...
Przedewszytskim dużo warzyw owoców itp
 
reklama
Dostalam taka fajna ściągę od ginekolog, ktora opracowala to z innym gin. Może się Wam przyda 🙃
20230307_144340.jpg
 

Załączniki

  • 20230307_144411.jpg
    20230307_144411.jpg
    2,1 MB · Wyświetleń: 90
Do góry