reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Cześć dziewczyny, dzisiaj odebrałam wyniki moczu i 500 WBC/ul jestem przerażona, mam nadzieję że to nic poważnego bo nie mam objawów oprócz delikatnych bólów w podbrzuszu co jakiś czas. wpw 25-30, czy myślicie żeby powtórzyć badanie ? Ze mogłam źle wykonać oddanie próbki moczu ? Niektórzy piszą żeby to robić najlepiej od razu po podmyciu pod prysznicem a nie na ubikacji co uważacie ? Strasznie się martwię a jutro wchodzę w 11 tydzień wizyta u lekarza dopiero w poniedziałek ale dizisiaj zapisałam się do rodzinnego na 17. 😱
Niestety nie miałam do czynienia, więc nie podpowiem. No higiena do badania moczu jest bardzo ważna, ja zawsze staram się przeprowadzać cały rytuał przed pobraniem próbki. Jak masz dziś rodzinnego to spokojnie na pewno coś podpowie 💚
 
reklama
Dziewczyny posiew ujemny, doktor mówi że przyczyną może być piasek w przewodach moczowych powtórzyć na spokojnie badanie więc infekcji nie ma kamień z serca. 🫡
A jak tam u was jak się dziś czujecie ? Kiedy kolejne USG ? 😊😊😊
 
Dziewczyny posiew ujemny, doktor mówi że przyczyną może być piasek w przewodach moczowych powtórzyć na spokojnie badanie więc infekcji nie ma kamień z serca. 🫡
A jak tam u was jak się dziś czujecie ? Kiedy kolejne USG ? 😊😊😊
To super 😊. U mnie odpukać dobre samopoczucie, wiosna za oknem i aż się żyć chce 😊. Teraz tylko czekam do poniedziałku na prenatalne 😊
 
Dziewczyny posiew ujemny, doktor mówi że przyczyną może być piasek w przewodach moczowych powtórzyć na spokojnie badanie więc infekcji nie ma kamień z serca. 🫡
A jak tam u was jak się dziś czujecie ? Kiedy kolejne USG ? 😊😊😊
U mnie samopoczucie bardzo dobre, minęły mi nawet mdłości które miałam popołudniami, więc oczywiście zaczęło mnie to martwić 😅 W pon mam wizytę i mimo że minęły dwa tygodnie od poprzedniej, chyba poprosze o szybkie usg żeby sprawdzic czy wszystko ok. :) Dziś 9+1 :)
 
Bardzo się cieszę czytając dobre wieści 😊😊 U mnie samopoczucie takie sobie przez plamienia, ale lekarz mówił że ustąpią same więc czekam i staram się nie panikować. USG miałam mieć we wtorek, ale właśnie siedzę i próbuję przełożyć na niedzielę. Trzymajcie kciuki, żeby się udało 😄
Ja też miałam ostatnio jeden dzień plamienie i oczywiście zestresowałam się na maksa ale ustało po jednym dniu więc nie martwię się.😊 Ja wizyta w poniedziałek po 3 tygodniach. Jestem w 11+1 i mam nadzieję że teraz usłyszę tylko dobre wieści bo ryzyko zmalało na maksa ❤️
 
U mnie samopoczucie bardzo dobre, minęły mi nawet mdłości które miałam popołudniami, więc oczywiście zaczęło mnie to martwić 😅 W pon mam wizytę i mimo że minęły dwa tygodnie od poprzedniej, chyba poprosze o szybkie usg żeby sprawdzic czy wszystko ok. :) Dziś 9+1 :)
Nie przejmuj się ją przez cały czas ani razu nie miałam mdłości i wymiotów, żadnych bólów głowy tylko okropny ból piersi, każdy dotyk to jest taki ból że mam ochotę kogoś ugryźć ale przyzywczailam się już chyba 🤣
 
reklama
To super 😊. U mnie odpukać dobre samopoczucie, wiosna za oknem i aż się żyć chce 😊. Teraz tylko czekam do poniedziałku na prenatalne 😊
Właśnie odnośnie prenatalnych co uważacie czy w wieku 27 lat jest sens je robić ? Jedni mówią tak jedni tak , zobaczę co mi lekarz powie ale cały czas byłam nastawiona żeby zrobić sama dla siebie
 
Do góry