reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Właśnie odnośnie prenatalnych co uważacie czy w wieku 27 lat jest sens je robić ? Jedni mówią tak jedni tak , zobaczę co mi lekarz powie ale cały czas byłam nastawiona żeby zrobić sama dla siebie
Dla mnie nie ważny wiek co do tego, to chodzi żeby sprawdzić czy z dzidzia jest wszystko ok, więc ja bym w każdym wieku to badanie dla mnie podstawowe 😊
 
Dziewczyny, byłam z wami na samym początku. Może mnie pamiętacie. Jednak ciąża okazała się biochemem. Chciałam się pochwalić kolejnym pozytywnym testem. Oby tym razem los się do mnie uśmiechnął. Termin przypada mi na koniec listopada/początek grudnia. Proszę trzymajcie kciuki, gorąco Was pozdrawiam.
 

Załączniki

  • IMG_20230323_065313715~2.jpg
    IMG_20230323_065313715~2.jpg
    1,1 MB · Wyświetleń: 86
Dziewczyny, byłam z wami na samym początku. Może mnie pamiętacie. Jednak ciąża okazała się biochemem. Chciałam się pochwalić kolejnym pozytywnym testem. Oby tym razem los się do mnie uśmiechnął. Termin przypada mi na koniec listopada/początek grudnia. Proszę trzymajcie kciuki, gorąco Was pozdrawiam.
super ❤️ pamiętamy pamiętamy ❤️ i z kreseczek o tu z wątku 😍 3mam kciuki ! Teraz już będzie zdrowy dzidziol !
 
Dziewczyny, byłam z wami na samym początku. Może mnie pamiętacie. Jednak ciąża okazała się biochemem. Chciałam się pochwalić kolejnym pozytywnym testem. Oby tym razem los się do mnie uśmiechnął. Termin przypada mi na koniec listopada/początek grudnia. Proszę trzymajcie kciuki, gorąco Was pozdrawiam.
Musi być dobrze również trzymam kciuki ❤️ moja pierwsza też była biochemiczna, a teraz zaraz kończę pierwszy trymestr. Mocno ściskam dawaj znać jak się rozwija fasolka 🥰
 
Hej, wczoraj robilam badania i tsh wyszło mi 4,8μU/ml. Ogólnie wiem jaka jest norma. Ale wszędzie oznaczenia są mlU/l.
A ja to tsh mam jako μU/ml. I to mnie zastanawia co to jest ja jednostka. I jak to prawidłowo odczytać.
 
Ja mam ginekologa endokrynologicznego i wszystkie badania konsultuje z nim najlepiej jak pokazesz lekarzowi na wizycie i nie będziesz miała żadnych wątpliwości bo sama i tak nic nie zdziałasz 😊
 
reklama
Hej 🙂 Wyszły mi bakterie w moczu, wizyta u gin dopiero w przyszłym tygodniu. Kupiłam sobie sok z żurawiny, ale nie wiem jak go pić 😅 na jednej stronie jest napisane ze 250ml dziennie, na innej że dwa razy po 25ml wystarczy, i nie wiem może coś podpowiecie? 😅 rozcieńczac go woda?
 
Do góry