reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Dziękuję. 😊 Sama już nie byłam pewna przez to co mówiła mi diabetolog w poprzedniej ciąży, ale to już najwidoczniej dotyczyło tylko poziomu cukru po normalnym posiłku a nie po badaniu. 😊
Okazuje się, że da się mieć cukrzycę w jednej ciąży, a w kolejnej już nie. 😀
 
reklama
Hej, a czy któraś z Was mierzyła cukier po pół godzinie od posiłku? Tak chociaż z ciekawości. Bo ja tak zrobiłam i okazało się że pół godziny po miałam wysoki cukier, ale już po godzinie był w normie. A niby wszędzie pisze, że największe stężenie cukru jest po godzinie, a tu pół godziny i taki wysoki
 
Witam serdecznie Drogie Panie ☺️ rok temu urodziłam swojego drugiego synka i przez ten czas jak maluszek rósł i się rozwijał myślałam, co zrobić żeby nie musieć wracać na etat i zostawiać go w żłobku tak jak to zrobiliśmy ze starszym synkiem. W mojej głowie pojawiło się marzenie otwarcia sklepu internetowego z odzieżą dla dzieci i właśnie to marzenie się spełniło ☺️ jestem właścicielką miejsca gdzie można znaleźć ubranka dla mniejszych i większych Szkrabów. Narazie zaczynam, pojawiają się pierwsze posty sprzedażowe ale będę się starała sukcesywnie dodawać nowy asortyment. Może któraś z Was znajdzie chwilkę zajrzy na profil mojego sklepu, w który wkładam od samego początku swoje ❤️ Wszystkiego najpiękniejszego dla każdej z Was☀️

 
Cześć. 🙂 Znacie może jakieś sprawdzone sposoby na ból stop? Ostatnio dokucza coraz mocniej. Wieczorami robię kąpiele stop, wcieram krem, staram się spać z nogami na poduszce no i kiedy mogę to odpoczywam, ale niewiele to pomaga. 😟 Obrzęku nie ma, może buty są czasem trochę bardziej ciasne, ale to minimalnie.
 
Cześć. 🙂 Znacie może jakieś sprawdzone sposoby na ból stop? Ostatnio dokucza coraz mocniej. Wieczorami robię kąpiele stop, wcieram krem, staram się spać z nogami na poduszce no i kiedy mogę to odpoczywam, ale niewiele to pomaga. 😟 Obrzęku nie ma, może buty są czasem trochę bardziej ciasne, ale to minimalnie.
Mnie też bolą jak dłużej chodzę. Staram się nie robić już dalekich spacerow. Pomaga leżenie z nogami na poduszce, fajny jest też krem chłodzący do stóp z rossmanna 🙂
 
Witam 🙂 jak się macie?
Wyprawki już gotowe?
Torby do szpitala spakowane? 🙂
Pozdrawiam 🙂
Ja właściwie kupiłam tylko parę drobiazgów, wszystko mam po starszym synku. 😀 Torbę pakuję stopniowo - większość już jest w środku, a resztę dokładam na bieżąco. 😀 W każdym razie najważniejsze rzeczy już tam są i najchętniej przesunęłabym się w czasie, żeby ta ciąża się już skończyła i Dominik był już z nami. 🙂 A jak u Ciebie? 🙂
 
Ja właściwie kupiłam tylko parę drobiazgów, wszystko mam po starszym synku. 😀 Torbę pakuję stopniowo - większość już jest w środku, a resztę dokładam na bieżąco. 😀 W każdym razie najważniejsze rzeczy już tam są i najchętniej przesunęłabym się w czasie, żeby ta ciąża się już skończyła i Dominik był już z nami. 🙂 A jak u Ciebie? 🙂

Ja narazie na etapie kupowania bo pierwsza dzidzia u Nas 🙂
kompletuje torbę, ale jakoś mi nie idzie 😑 chyba muszę zrobić kilka dni przerwy od czytania internetow i list wyprawkowych, bo głowa kwadratowa 🤦
Jakie ciuszki macie przygotowane, aby wybrać Malucha ze szpitala? Kombinezon? Śpiworek? Nie wiem co kupować 🙂a też nie chce nakupić głupot, które będą później leżeć nie używane 😳
 
Witam 🙂 jak się macie?
Wyprawki już gotowe?
Torby do szpitala spakowane? 🙂
Pozdrawiam 🙂
upały dały się we znaki i teraz korzystamy z ochłodzenia 😅. Torba do szpitala spakowana już jakoś w 30tc, a wyprawka właściwie zamknięta w 27 tc. Ci prawda zdążą mi się coś jeszcze dokupować, ale to chyba normalne ☺️ wczoraj ogarnęliśmy już pranie wózka i fotelika ☺️ tak wiec na dzień dzisiejszy zostało nam 23 dni do planowanego terminu porodu i czekamy ☺️
 
reklama
Witam 🙂 jak się macie?
Wyprawki już gotowe?
Torby do szpitala spakowane? 🙂
Pozdrawiam 🙂
A dobrze, nie ma najgorzej, bałam się, że na tej końcówce będę dużo bardziej nieporadna i mniej siły będzie 😅🙈.
Wyprawka prawie gotowa, już niewiele brakuje, pokój w remoncie(to akurat niekończąca się historia przez zamówione części na szafę i opóźnienie).
Torba do szpitala praktycznie spakowana, zostają jakieś pierdoły do odrzucenia😊.
 
Do góry