reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
A dobrze, nie ma najgorzej, bałam się, że na tej końcówce będę dużo bardziej nieporadna i mniej siły będzie 😅🙈.
Wyprawka prawie gotowa, już niewiele brakuje, pokój w remoncie(to akurat niekończąca się historia przez zamówione części na szafę i opóźnienie).
Torba do szpitala praktycznie spakowana, zostają jakieś pierdoły do odrzucenia😊.

To u nas odwrotnie. Pokoik gotowy a torba nie spakowana 😆
 
No to dziewczyny motywujecie tym, że już gotowe 😁 chyba dziś wyciągam walizę i pakuje. Faktycznie chyba nie ma na co czekać 😆
Wszystko zależy na kiedy termin 😁, u mnie zostało maksymalnie 24 dni, a mam opcje, że w każdej chwili, ale ciężko mi jakoś dopiąć to na ostatni guzik 😅, robię wszystke inne rzeczy tylko do tego tak porządnie nie mogę usiąść 😅🙈, dziś może się uda 🙈😅
 
To u nas odwrotnie. Pokoik gotowy a torba nie spakowana 😆
Najlepsza opcja 😅. Ja to już w pudełkach poukładane rzeczy mam jakby mnie coś wzięło i żeby mogli dokończyć 🙈, pokoik miał być 2-3tyg.spokojnie gotowy, ale no niestety doszły opóźnienia niezależne od nas 🙈, więc liczę, że uda się dopiąć do końca w ten weekend, ale się okaże, bo dziś muszę dzwonić i dowiadywać się jak z częściami do szafy i komody czy do końca tygodnia będą.
 
Wszystko zależy na kiedy termin 😁, u mnie zostało maksymalnie 24 dni, a mam opcje, że w każdej chwili, ale ciężko mi jakoś dopiąć to na ostatni guzik 😅, robię wszystke inne rzeczy tylko do tego tak porządnie nie mogę usiąść 😅🙈, dziś może się uda 🙈😅

Ja końcówka października więc kilka tygodni jeszcze mam 🙂
A zamówień tyle idzie, że nie wiem co w jakiej paczce 🤦😆
 
Najlepsza opcja 😅. Ja to już w pudełkach poukładane rzeczy mam jakby mnie coś wzięło i żeby mogli dokończyć 🙈, pokoik miał być 2-3tyg.spokojnie gotowy, ale no niestety doszły opóźnienia niezależne od nas 🙈, więc liczę, że uda się dopiąć do końca w ten weekend, ale się okaże, bo dziś muszę dzwonić i dowiadywać się jak z częściami do szafy i komody czy do końca tygodnia będą.

I to są właśnie uroki remontów 😆 zawsze jakaś niespodzianką jest i wszystko się przeciąga 🙂
 
reklama
Do góry