reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Jutro kończymy temat. 🙂 Jeszcze jedna kroplówka, puszcza wody i jak się nie uda to zrobią mi cięcie. Chcieli nawet dzisiaj to zrobić, bo przez całą noc miałam skurcze, a rano wymioty i bol głowy, ale stwierdziłam, że nie mam na to dzisiaj siły. 😔 Zresztą czytałam, że po oxy powinien być przynajmniej jeden dzień przerwy... Nadal mam 5 cm rozwarcia. Oni uważają, że pójdzie szybko, ja wątpię, ale ciesze się, że bez względu na to co się uda, Dominik jutro będzie już na świecie. 🙂
Życzę Ci aby jednak samo się zaczęło może w nocy i będzie po problemie 😉
 
reklama
Jutro kończymy temat. 🙂 Jeszcze jedna kroplówka, puszcza wody i jak się nie uda to zrobią mi cięcie. Chcieli nawet dzisiaj to zrobić, bo przez całą noc miałam skurcze, a rano wymioty i bol głowy, ale stwierdziłam, że nie mam na to dzisiaj siły. 😔 Zresztą czytałam, że po oxy powinien być przynajmniej jeden dzień przerwy... Nadal mam 5 cm rozwarcia. Oni uważają, że pójdzie szybko, ja wątpię, ale ciesze się, że bez względu na to co się uda, Dominik jutro będzie już na świecie. 🙂

To już lepsze wiadomości dziś 😁 a jutro już będzie pełnia szczęścia jak zobaczysz malucha 💙🥰
 
Proszę mi też wywróżyć na piątek lub niedzielę 🙈🤣😍
A czemu akurat piątek lub niedziela? 😃 mi osobiście też by tak pasowało bo mi się daty podobają 😅 a dzieje się coś? Bo u mnie jakieś parcie na krocze się pojawiło od wczoraj, przy chodzeniu jest to trochę niekomfortowe więc czekam dalej na rozwój 😃
 
A czemu akurat piątek lub niedziela? 😃 mi osobiście też by tak pasowało bo mi się daty podobają 😅 a dzieje się coś? Bo u mnie jakieś parcie na krocze się pojawiło od wczoraj, przy chodzeniu jest to trochę niekomfortowe więc czekam dalej na rozwój 😃

Dlatego, że mój doktor akurat jest wtedy na dyżurze. A on bardzo pomaga przy porodzie 😁 więc fajnie by było z nim rodzic 😁
U mnie narazie nic konkretnego się nie dzieje. Ciągnie mnie tam na dole i czuję, że się tam wszystko trochę rozciąga, ale żeby coś konkretnego to nie 🙈
 
reklama
Do góry