reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Ja tez mam wyniki, kurde nie wiem czy nie za małe :( według OM dziś 5+5 a tydzień temu przy 4+2 miałam 787 beta
Co myślicie? 🙈
 

Załączniki

  • CA15725B-7F44-41F9-821C-7CD090E63607.jpeg
    CA15725B-7F44-41F9-821C-7CD090E63607.jpeg
    67,2 KB · Wyświetleń: 98
Opieram sie na tym co obserwuje. Ale wiadomo zobacze w czwartek. O tyle bede mądrzejsza😁
Nie jestem zwolnikiem brania czegoś czego nie trzeba, a z tego co pisałaś nie masz żadnych plamień i niepokojących rzeczy żeby martwić się, że za niski próg. Lekarzem też nie jestem mogę się mylić i może Ci zalecić, ale jak nie trzeba to nie ma po co się szprycować zbędnie 🙈
 
Ja tez mam wyniki, kurde nie wiem czy nie za małe :( według OM dziś 5+5 a tydzień temu przy 4+2 miałam 787 beta
Co myślicie? 🙈
Ciężko powiedzieć mi bo przyrost patrzy się po 48h,a na pewnym poziomie też już lubi trochę zwolnić, als nie wiem od jakiego etapu. Przy takich wysokich betach to już usg bym się sugerowała.
 
reklama
Do góry