reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
No ja tez sie stara nie czuje ale zauważyłam taki trend u lekarzy ze dla nich to juz ciaza podwyzszonego ryzyka 🤷‍♀️ zobaczymy w czwartek 🙃
ja miałam po stracie wysokiego ryzyka, ale wtedy rzeczywiście się działo. Miałam traumę. Krwawienia, plamienia , twardnienie brzucha. Koszmar. Teraz odpukac spokojnie i oby tak było do końca 😁
 
Nie jestem zwolnikiem brania czegoś czego nie trzeba, a z tego co pisałaś nie masz żadnych plamień i niepokojących rzeczy żeby martwić się, że za niski próg. Lekarzem też nie jestem mogę się mylić i może Ci zalecić, ale jak nie trzeba to nie ma po co się szprycować zbędnie 🙈
Co lekarz powie to zrobie 🤷‍♀️

Tez macie na cos ochote I nie wiecie na co? Bo ja juz dzisiaj przerobilam w glowie tyle opcji, ze juz sama nie wiem 😅
 
Co lekarz powie to zrobie 🤷‍♀️

Tez macie na cos ochote I nie wiecie na co? Bo ja juz dzisiaj przerobilam w glowie tyle opcji, ze juz sama nie wiem 😅
dokładnie, najpierw chciało mi się w pracy żurku. Zrobiłam owsiankę truskawkową, wylałam ja po 3 łyżkach. Ostatecznie zamówilyśmy maczka mcflurry i wieśmaka 😂
 
Co do smaków w sumie nie mam, czuje częściej uczucie głodu, a tak to niby nie chce mi się jeść, als czuje się głodna, zjem trochę i pełna, ale za chwilę głodna 😅
 
reklama
Do góry