reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Witam się troszkę nie śmiało 🙈 , w niedziele robiłam testy. Dwa pozytywne, 13 lutego zrobiłam kolejny też pozytywny 😅 pojechałam na B-HCG - wynik 415 mlU 😁 Progesteron 21,83 :)
Jutro będę powtarzać badanie.
Usg pierwsze zaplanowane na 22.02 🙈, może już coś będzie widać.
Co do terminu z aplikacji wychodzi 26.10 ale coś podejrzewam, ze jednak nie 😂.
W skrócie o mnie..
Jestem Klaudia, w tym roku będę mieć 30-stke. Na pokładzie córka :) - we wrześniu będzie mieć 6 lat :)
 
Witam się troszkę nie śmiało 🙈 , w niedziele robiłam testy. Dwa pozytywne, 13 lutego zrobiłam kolejny też pozytywny 😅 pojechałam na B-HCG - wynik 415 mlU 😁 Progesteron 21,83 :)
Jutro będę powtarzać badanie.
Usg pierwsze zaplanowane na 22.02 🙈, może już coś będzie widać.
Co do terminu z aplikacji wychodzi 26.10 ale coś podejrzewam, ze jednak nie 😂.
W skrócie o mnie..
Jestem Klaudia, w tym roku będę mieć 30-stke. Na pokładzie córka :) - we wrześniu będzie mieć 6 lat :)
Hej Klaudia :) wyniki super, daj koniecznie znać po wizycie. Jak się czujesz, jakieś dolegliwości już doskwierają? :)
 
Dziewczyny, może któraś z Was doświadczona bardziej. Wczoraj test i mocna kreska, dziś ta sama firma i czułość i bledsza. Wczoraj beta 33,8. Dziś 4+0.
Może tak być?

Jutro rano powtarzam betę by sprawdzić przyrost w 48h, wizyta USG 06.03.
 
Witam wszystkich :) chciałabym zapytać odnośnie usg. Czy któraś z was też miała takie w 5t6d i mogłaby mi napisać co to za kółko przy lewej ścianie pęcherzyka ciążowego?
 

Załączniki

  • 20230215_090209.jpg
    20230215_090209.jpg
    1,3 MB · Wyświetleń: 54
Witam wszystkich :) chciałabym zapytać odnośnie usg. Czy któraś z was też miała takie w 5t6d i mogłaby mi napisać co to za kółko przy lewej ścianie pęcherzyka ciążowego?
wydaje mi się, źe albo ciałko żółte, albo już zarodek. Ja tez tak miałam (może większe od Twojego) Ok 5t5d ale była już jakaś akcja serca widoczna w 6t było już coś takiego i potwierdzone serduszko
 

Załączniki

  • E1C202FE-C259-465F-BCFA-4FF15E4CB1B6.jpeg
    E1C202FE-C259-465F-BCFA-4FF15E4CB1B6.jpeg
    171,4 KB · Wyświetleń: 47
Witam się troszkę nie śmiało 🙈 , w niedziele robiłam testy. Dwa pozytywne, 13 lutego zrobiłam kolejny też pozytywny 😅 pojechałam na B-HCG - wynik 415 mlU 😁 Progesteron 21,83 :)
Jutro będę powtarzać badanie.
Usg pierwsze zaplanowane na 22.02 🙈, może już coś będzie widać.
Co do terminu z aplikacji wychodzi 26.10 ale coś podejrzewam, ze jednak nie 😂.
W skrócie o mnie..
Jestem Klaudia, w tym roku będę mieć 30-stke. Na pokładzie córka :) - we wrześniu będzie mieć 6 lat :)
To i ja się przywitam chociaż czytam Was od dawna . W ubiegły wtorek testy pozytywne. We wtorek beta 57 , w czwartek 123. To moja 3 ciąża , mam synka który skończy 9 lat w tym roku, drugiego synka Aniołka urodzonego 21 mają 2022 no i teraz fasolkę ( mam nadzieję że wszystko na swoim miejscu). Nie mam żadnych objawów poza delikatnym pobolewaniem brzucha i czasem pleców a no i senność ale to normalne u mnie o tej porze roku. Pierwsze USG mam na 22 lutego a wizytę u mojego gina 7 marca . Życzę wszystkim nudnej ciąży :)

@Nevka na którą masz USG ? Jesteśmy na podobnym etapie :)
 
A są tu mamy, których to jest drugie dzieciątko?
Mój Synek jest wcześniakiem, sporo za nami i chyba będę spokojniejsza dopiero gdy będę czuć ruchy 🥺
Któraś z Was też ma termin na końcówkę października?
Ja jestem w drugiej ciąży. Syn ma 4.5 roku. A teraz wyczekuje siostry ( nadal nie wie o ciąży). Termin mam na 6.10
 
reklama
Dziewczyny, może któraś z Was doświadczona bardziej. Wczoraj test i mocna kreska, dziś ta sama firma i czułość i bledsza. Wczoraj beta 33,8. Dziś 4+0.
Może tak być?

Jutro rano powtarzam betę by sprawdzić przyrost w 48h, wizyta USG 06.03.
Najbezpieczniej czekać na wyniki bety. Ciężko wróżyć z fusów 🤷‍♀️
 
Do góry