reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Mnie czasem też jeszcze brzuch boli, czasem jak się poschylam, czasem jak się zdenerwuje, a czasem bez powodu zupełnie.
Jejku jaka jestem zmęczona dzisiaj. Mógłby być już weekend...

ojj mógłby, szybciej do poniedziałku :D już się nie mogę doczekać wizyty u gina. Jutro powtórzę bete i zobaczymy jaki przyrost. A tym czasem odpoczywamy, czekamy na upragniony weekend. Oby pogoda dopisała, spacerek na świeżym powietrzu by się przydał :)
 
Dziewczyny dorawdźcie mi proszę co robić, bo ja już nie wiem ☹️ od zeszłego tygodnia mam okropne mdłości, jest mi tak bardzo źle, z rana wymiotuje, praktycznie cały dzień nie jestem w stanie wstać żeby zrobić coś do jedzenia bo mam straszliwe zawroty głowy, więc cały dzień spędzam w łóżku, jedynie do toalety wstanę, a tak to mąż przynosi mi jedzenie... Jutro miałam w planach rano jechać na badania krwi, ale nie umiem sobie tego wyobrazić.. Nie wiem czy to normalne że to cały dzień trwa (już prawie tydzień). Psychicznie mnie to tak dobija ☹️😥 wizytę u gin mam dopiero za 2 Tyg.
Ja właśnie od wczoraj zaczęłam mieć popołudniowe mdlosci zaczynają się po południu I tak do wieczora 😕 No jest to bardzo męczące, ale dobrze, że są te objawy przynajmniej wiemy, że jest ok. Ja się wspomagam herbatka z imbirem.
 
reklama
Do góry