reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
Ja też mam preglife i ciąża +, mój kalendarzyk używałam przed ciążą. W trakcie ciąży ta apka już nie jest taka przydatna niestety. A bardzo ją lubilam
 
Swoją drogą...miałam mieć termin na luty. Nie udało się, ale w lutym dowiedziałam się o kolejnej ciąży. Mam nadzieję, że to zrządzenie losu będzie dla mnie i mojego ziarenka korzystne 🤞🥲
Przewrotność losu bywa zaskakująca. Ja termin ciąży poronionej mialam na 27.07 a 20.07 wyszedł mi test pozytywny.
ja mam syna 3.5 roku, ale termin na początek 2 października 🙂
Ja mam prawie 3 latka 😁
 
Nadrobiłam. U mnie rodzice wiedzą i kilka bliskich osób. W pracy też już powiedziałam bo po pierwsze chodzę do siebie do ginekologa i szybko plotki się roznoszą po drugie już na badania prenatalne trzeba się umawiać. A to też u mnie.
 
reklama
Przespałam cały dzień. Męczyło mnie strasznie odbijanie, ból piersi. Dopiero wstałam i..na bieliźnie mini kropka jasnobrązowa. Gdyby nie jasne majtki nawet bym nie zauważyła...włożyłam palec i faktycznie jakiś taki brązowy ten śluz...ja już się zestresowałam 🥲 W sobotę wizyta, mam nadzieję, że to nic groźnego ..
 
Do góry