reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

reklama
mnie to czasem martwi że mam delikatne mdłości tylko. Naczytałam się w internecie że mdłości i wymioty świadczą o tym że płód się dobrze rozwija i wszystko jest z ciążą ok.
Takie informacje nie są po to by wystraszyć tych co tych mdłości nie mają , tylko po to by uspokoić te kobiety, które czują się tragicznie :) i martwią się, że to zaszkodzi ciąży :) ja naprawdę mdłości miałam bardzo krótko... Może z tydzień... I wtedy wymiotowałam :) a tak to głównie zgaga mnie męczyła :)
 
Dzięki dziewczyny, ja też chyba wolę 28 ale co chwilę zmieniam zdanie 😅 chciałabym już usłyszeć konkrety a z drugiej strony ta niepewność mnie zje 😁
 
Ja mam termin na 21 października, ale to z OM, więc czekam na usg. 🙂 Kolejna wizyta 28 lutego. 🙂 Ja generalnie cały czas jestem w stresie, dlatego też mało się udzielam. 😟 Mój synek przyniósł ze żłobka jakieś choróbsko i już ponad 2 tygodnie walczymy. Ja nie mogę wziąć też za bardzo żadnych leków, więc ciezko mi się wykurować. 😟 Lekarz mi powiedział, ze jak cos na tym etapie mialo zaszkodzić to zaszkodziło i nie mam na to wpływu... 😟
Co do mdlosci to w ciąży z synkiem wymiotowałam 223 dni. 😐 Otarlam się o szpital, bralam kroplowki, leki przeciwwymiotne, moj organizm nie tolerował czasem nawet wody... W pierwszym trymestrze kazda pionizacja to było rzyganie. 😐 A jak juz sie lekko uspokoiło, że rzygalam tylko rano to doszła cukrzyca ciążowa i nawet jak coś się chciało zjeść to nie można było. 🤣 Nie martwcie się jak nie wymiotujecie to o niczym nie świadczy. 😘 Każdy organizm jest inny i inaczej sobie radzi z ciąża. U mnie na razie potworne zmeczenie, wzdęcia, bol piersi, czasem kręci mi się w glowie, mam katar więc i z węchem różnie, ale jak nos mam drożny to niektóre zapachy mi przeszkadzaja. Dzisiaj rano mialam mdlosci, ale raczej wiązałabym to na razie z późnym sniadaniem. 🤣
 
Ja mam termin na 21 października, ale to z OM, więc czekam na usg. 🙂 Kolejna wizyta 28 lutego. 🙂 Ja generalnie cały czas jestem w stresie, dlatego też mało się udzielam. 😟 Mój synek przyniósł ze żłobka jakieś choróbsko i już ponad 2 tygodnie walczymy. Ja nie mogę wziąć też za bardzo żadnych leków, więc ciezko mi się wykurować. 😟 Lekarz mi powiedział, ze jak cos na tym etapie mialo zaszkodzić to zaszkodziło i nie mam na to wpływu... 😟
Co do mdlosci to w ciąży z synkiem wymiotowałam 223 dni. 😐 Otarlam się o szpital, bralam kroplowki, leki przeciwwymiotne, moj organizm nie tolerował czasem nawet wody... W pierwszym trymestrze kazda pionizacja to było rzyganie. 😐 A jak juz sie lekko uspokoiło, że rzygalam tylko rano to doszła cukrzyca ciążowa i nawet jak coś się chciało zjeść to nie można było. 🤣 Nie martwcie się jak nie wymiotujecie to o niczym nie świadczy. 😘 Każdy organizm jest inny i inaczej sobie radzi z ciąża. U mnie na razie potworne zmeczenie, wzdęcia, bol piersi, czasem kręci mi się w glowie, mam katar więc i z węchem różnie, ale jak nos mam drożny to niektóre zapachy mi przeszkadzaja. Dzisiaj rano mialam mdlosci, ale raczej wiązałabym to na razie z późnym sniadaniem. 🤣
Kochana dużo zdrówka życzę 💚 i powodzenia!
 
reklama
Do góry