reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

ja w poprzedniej ciąży używałam tylko oliwki babydream. Ale niestety rozstępy to większości predyspozycje genetyczne, moja mama nie miała rozstępów i ja na szczęście też nie miałam 🙂
ja tak samo. W poprzedniej ciąży oliwka z babydream na zmianę z olejkiem ze słodkich migdałów. Obyło się bez rozstępów ;)
 
reklama
Ja polecam z poprzedniej ciąży elancyl. Jak mi się skończył ma ostatnie dwa tygodnie i szkoda mi było go już kupować to wyszły rozstępy więc ufam że wcześniej nie wyszły dzięki niemu.
ten?
 

Załączniki

  • IMG_3474.jpeg
    IMG_3474.jpeg
    38,3 KB · Wyświetleń: 42
Ja zamówiłam mustela i się smaruje od początku lutego ,wyczytałam ze ma dobre opinie, póki co spoko nawilża skore ,zobaczymy ..zdaje sobie sprawę ze to w dużej mierze kwestia genów ale jednak wiadomo kazda chciałaby zminimalizować powstanie rozstępów ,ma któraś jakies opinie na temat musteli ?
 
Ja też smaruje się Mustela od początku bo miałam ducha skórę i ja kupiłam. Kupiłam też oliwkę babydream i smarowalam Mustela rano a oliwka wieczorem. Mi oliwka nie podeszła. Nienawidze jak jestem taka tłusta i nie chce się to wchłaniać tak szybko, brudzą się ubrania itp. kończy mi się właśnie oliwka i raczej już nie kupię. Zostanę przy musteli dwa razy dziennie. Skórę mam po niej milutka i super się wchłania to dla mnie plus. A co do efektów nie wiem, czytałam na necie że jest ok i daje radę
 
reklama
Do góry