reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2023

Jak tam u Was?
Ja od dziś od godz. 4.38 jestem mamą Tymona 🥰 2750g i 49cm ❤️💙
Od god 21 miałam skurcze, do szpitala dopiero pojechaliśmy o godz 3.00. Szybko poszło 🙂 Trafiłam na mojego doktora.
Jestem mega szczęśliwa bo poród marzenie 😍😍 Każdej z Was takiego życzę 😍😍
 
reklama
Jak tam u Was?
Ja od dziś od godz. 4.38 jestem mamą Tymona 🥰 2750g i 49cm ❤️💙
Od god 21 miałam skurcze, do szpitala dopiero pojechaliśmy o godz 3.00. Szybko poszło 🙂 Trafiłam na mojego doktora.
Jestem mega szczęśliwa bo poród marzenie 😍😍 Każdej z Was takiego życzę 😍😍
Ale super, gratulacje i zdrówka dużo dla was ❤️
Ja dziś miałam wizytę, wszystko wysoko jeszcze ale pani doktor podziałała na badaniu co nieco i pojawiły mi się nieregularne skurcze, dół boli, więc zobaczymy czy coś ruszy. Oczekiwania ciąg dalszy 😃
 
Jak tam u Was?
Ja od dziś od godz. 4.38 jestem mamą Tymona 🥰 2750g i 49cm ❤️💙
Od god 21 miałam skurcze, do szpitala dopiero pojechaliśmy o godz 3.00. Szybko poszło 🙂 Trafiłam na mojego doktora.
Jestem mega szczęśliwa bo poród marzenie 😍😍 Każdej z Was takiego życzę 😍😍
Gratulacje! ❤️ Dużo zdrówka dla Was! ❤️
Nas dzisiaj wypisali do domu. 😀
 
Hej mamy październikowe :) Jeżeli jest tu może jakaś mama z Trójmiasta/Małego Trójmiasta Kaszubskiego lub okolic to zapraszam do kontaktu.
Jestem fotografką rodzin i kobiet i przychodzę do Was z propozycją wzięcia udziału w darmowym projekcie fotograficznym - mama i maluszek <3 Wiem jak ważne są pierwsze chwile w życiu waszym i dziecka, te pierwsze chwile są też jednymi z najważniejszych w życiu mamy - zatem warte uwiecznienia :) jeśli się ze mną zgadzacie, znajdziecie mnie tutaj:
e-mail: projektblisko@proton.me
 
Hej 😀 jak się macie? Wszystko u Was dobrze? 🥰 My wczoraj wróciliśmy że szpitala i się nie mogę ogarnąć do końca w nowej rzeczywistości 😆🙈 narazie stawiam na odpoczynek i regenerację. 😁 a Wy jak?
Super że już w domu. Te pierwsze chwile są piękne ale zarazem trudne, dajcie sobie czas 😉
My ciągle dwupak, a dziś termin 🙈
 
reklama
Moje drogie mamy 🥰 jak Wam idzie karmienie? U mnie w sumie raz lepiej.. a raz gorzej.. brodawki bolą i są małe rany.. mam nadzieję że szybko się przyzwyczają 🙈🙈
 
Do góry