reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

Bardzo niemądry ten lekarz. Ja na twoim miejscu już bym do niego nie poszła. To jest zupełnie normalne, że serduszko się rozkręca i jak zaczyna bić to bije wolniej.

Mam wrażenie, że niektórzy lekarze to specjalnie straszą kobiety, żeby się za bardzo nie cieszyły z ciąży.
coś mnie podkusiło żeby pójść potwierdzić tą ciążę a że akurat miał dziś termin to poszłam do niego ale nie zamierzam wracać we wtorek idę do mojej gin której ufam i zna całą moją historię zobaczymy co powie ale dzięki Wam się uspokoiłam i cierpliwie czekam 😊
 
reklama
@hemoglobina cieszę się że się dobrze skończyło, jakbyś chciała mam Panią doktor w Krakowie u której będę prowadzić ciążę odbiera telefon o każdej porze jak trzeba odsyła na szpital a na Ciebie już czekają.
Rozumiem Cię, ja straciłam w kwietniu Rom temu przed świętami a miałam już kupiona koszulkę żeby pochwalić się rodzinie, na szczęście jeszcze na córkę pasuje i liczę że teraz ja użyje;) moja kuzynka wychwala się ciaza wszystkim i ludzie się cieszą a może ma 2 lub 3 tygodnie starsza ciążę a ja czekam aż mi lekarz potwierdzi że wszystko ok, nie chce później pytań co się stało... pozatym znam moja mamę gdybym jej powiedziała telefon byłby codziennie a jak przeszłam grypę to by przyjeżdżała codziennie nie patrząc na siebie a ma już 63 lata. O poprzedniej ciazy dowiedzieli się w 12tc
 
Dziwi mnie tylko że w tej ciazy narazie nie czuje się jak w ciazy, brzuch pobolewa ale jak na okres, czasem coś pokuje, piersi bolą i już spokojnie pol rozmiaru większe ale w poprzedniej ciazy czułam się jakoś wyjątkowo a teraz mam chyba tak zajęta głowę córka i praca, że czasem zapominam o tym.
 
Plus w poprzedniej ciazy wiedziałam odrazu że będzie córka a teraz staram się posłuchać intuicji ale nie czuje, może przez to że dopiero ok 11 tc ujawnia się płeć ale kurcze, nie umiem powiedzieć co myślę że będzie.
 
Plus w poprzedniej ciazy wiedziałam odrazu że będzie córka a teraz staram się posłuchać intuicji ale nie czuje, może przez to że dopiero ok 11 tc ujawnia się płeć ale kurcze, nie umiem powiedzieć co myślę że będzie.
Ja miałam wcześniej przeczucie, że to dziewczynka. W poprzedniej ciąży przeczucie mnie nie zawiodło, ale wtedy miałam też sny z małym chłopcem, a teraz nic takiego nie doświadczam. Jest mi to w sumie obojętne. Chciałabym dziewczynkę ze względu na ładniejsze ubranka, ale też chciałabym chłopca, bo jednak z chłopcem jest, według mnie, łatwiej. Zobaczymy. Imię mamy wybrane dla obu płci.
 
Ja miałam wcześniej przeczucie, że to dziewczynka. W poprzedniej ciąży przeczucie mnie nie zawiodło, ale wtedy miałam też sny z małym chłopcem, a teraz nic takiego nie doświadczam. Jest mi to w sumie obojętne. Chciałabym dziewczynkę ze względu na ładniejsze ubranka, ale też chciałabym chłopca, bo jednak z chłopcem jest, według mnie, łatwiej. Zobaczymy. Imię mamy wybrane dla obu płci.
ja i z córką i z synem trafiłam. Jak zrobiłam test odrazu powiedziałam imię w obu przypadkach i tak też zostało.
Teraz nie czuję nic. Chciałabym dziewczynkę, bo syn to armagedon, a córka to już 4 lata oaza spokoju. Ma charakter, ale nigdy nie miałam z nią problemów, ale jako, że parka na stanie to poprostu mi to obojętne. Byle było zdrowe.
 
@hemoglobina kamień z serca!
Byłam dzisiaj na badaniach w labo i glukoza wyszła mi 98 :/ pewnie na najbliższej wizycie dostanę od gina skierowanie na krzywą 🤷🏼‍♀️
Lekkie zmiany w układzie moczowym (tak czułam, że coś tam nie bangla), reszta wyników elegancko.

Jestem tak zmęczona dziś że szok.
Przypomniałaś mi, że w poniedziałek rano muszę też iść na badania😅 A tak mi się nie chce wstawać.
 
reklama
Ja miałam wcześniej przeczucie, że to dziewczynka. W poprzedniej ciąży przeczucie mnie nie zawiodło, ale wtedy miałam też sny z małym chłopcem, a teraz nic takiego nie doświadczam. Jest mi to w sumie obojętne. Chciałabym dziewczynkę ze względu na ładniejsze ubranka, ale też chciałabym chłopca, bo jednak z chłopcem jest, według mnie, łatwiej. Zobaczymy. Imię mamy wybrane dla obu płci.
Ja też mam oba imiona a już chyba z 3 lata ale nie mam tego przeczucia. Wcześniej myślałam że chłopiec ale strasznie mnie strofuje córka że ona marzy o siostrze (oczywiście nic nie wie), mi w sumie ważne aby było zdrowe bo to teraz ważne. A czy łatwiej syna, musiałabym się od nowa uczyć obsługi;)
@MartaMarkry co do charakteru, koleżanka ma Antosia i oaza spokoju, chłopak potrafi 2h z książką przesiedzieć a moja córka istny żywioł, gaduła, wszędzie jej pełno, wspina się wszędzie gdzie tylko się da albo jej się tak wydaje. Połykała wszystko, byłam 3 razy w szpitalu z tego powodu na badaniach... musiałam mieć oczy dookoła głowy myślałam że to ja jestem jakąś dziwna że nie potrafię upilniwac ale po 2 miesiącach w żłobku dostaje telefon żeby pilnie przyjechać bo był mały wypadek... uderzyła w sciane i rozcięła czoło i trzeba było Szyc, 2 szwy... no taki żywioł ale wśród obcych spokojna i baczny obserwator.
 
Do góry