reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

Dzisiaj po drodze do dentysty chyba uda mi się wyskoczyć do apteki🙂
Chciałam sobie kupić kurtkę, to obczaje, czy od razu nie trzeba kupić namiotu😆

Kurcze, a jednak chyba poszukam kurtki typu namiot🙃
 

Załączniki

  • IMG_20240226_125531.jpg
    IMG_20240226_125531.jpg
    504,2 KB · Wyświetleń: 61
reklama
Hej dziewczyny, nie odzywałam się kilka dni bo byłam w rozjazdach. Służbowo w tygodniu i weekend prywatnie z mężem :)
Jutro idę na wszystkie badania, mam nadzieję że gładko pójdzie.
Pracować zamierzam ile się da, uwielbiam swój pracę i raczej jestem z tych co nie wysiedzą w domu. W poprzedniej ciąży pracowałam do 8 miejsca z hakiem i jak zdrowie da to teraz też planuję:)
A jak u was samopoczucie? U mnie bardzo dobrze, nawet wydaje mi się że senność po malu znika. Mam dużo energii i czuję się bardzo dobrze.
U mnie dziś 9+1.
5.03 mam wizytę i też już prenatalne poplanowane na 18-19.03.
 
U mnie rano było w miarę, nie miałam apetytu ale czułam się w miarę dobrze. Śniadanie zjadłam dość późno bo wcześniej kompletnie na nic nie miałam ochoty. I jakieś pół godziny po zjedzeniu śniadania rozbolał mnie żołądek i jest mi ciągle niedobrze… 🤢
Czy Wy też przy mdłościach macie tak że macie takie uczucie jakbyście były przeokrutnie głodne i jakby przez to aż Was bolał żołądek z głodu? Zastanawiam się czy to po prostu urok ciąży czy coś innego mi dolega 🥴
 
No właśnie jeśli chodzi o te objawy ciążowe to jeszcze żadna z was nie pisała o tym ale czy wam też jest ciągle zimno? Mam w domu 24 stopnie a przeważnie siedzę pod kocem albo chodzę w bluzach 🙈 I tak od samego początku..
 
Aaa już wiem. Jak wracałam po macierzyńskim do pracy, byłam na badaniach, ale lekarka napisała mi "zdolna do pracy" i tyle, nic o tym na jaki czas. Musiałam więc jeszcze raz jechać na badania medycyny pracy, tym razem normalnie dostałam bodajże na 5 lat? Musiała bym poszukać bo nie pamiętam 🫣

A i wczoraj coś mi chyba zaszkodziło, bo miałam jazdy w obie strony 🤢🤮

Na szczęście dziś już o niebo lepiej.
 
reklama
No właśnie jeśli chodzi o te objawy ciążowe to jeszcze żadna z was nie pisała o tym ale czy wam też jest ciągle zimno? Mam w domu 24 stopnie a przeważnie siedzę pod kocem albo chodzę w bluzach 🙈 I tak od samego początku..
taaak. Ciągle mnie aż telepie. Mąż mówi, że w tej saunie nie da się żyć. A mi praktycznie cały czas zimno. Są momenty, że jest ok. Ale są też momenty, że siedzę w dwóch swetrach pod kocem. Do tego nie mam kataru a wieczorem ciężko mi się oddycha, czuję jakbym miała straszny gesty katar 😔
 
Do góry