reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

@hemoglobina czekamy na info z wizyty i wracaj do łóżka się położyć. Szklanka wody!

Ja co do jedzenia nie mam zachcianek, ale jak pomyślę o jajecznicy to mnie odrzucą na myśl choć tortille z jakiem sałata ogórkiem hallumi i sosem czosnkowym na jogurcie już bym zjadła, po prostu samo jajko mnie odpycha, tak było w poprzedniej
Kawa ubolewam że tylko dwie, najchętniej nie wylaczalabym ekspresu do kawy w pracy ale pije czarna bo z mlekiem strasznie wzdyna.
Co do słodyczy zrobiłam wczoraj test, zjadłam w cholerne cukierków taki taki ale tak z 15... I mi nie smakowało co zawsze mam taką ochotę... odrzuca mnie od słodkiego ale to też może wina glucophage bo zaczęłam brać od 6tc
Jutro mam wizytę 8+1 będzie z OM wg Flo. Nie mogę się doczekać, tym bardziej że miałam dzisiaj taki sen że na wizycie doktor powiedziała mi że bliźniaki i że teraz twierdzi że 2 a dopiero jak urosną to potwierdzi czy 2 czy 3... Mój mąż się załamał jak mu to powiedziałam a ja się strasznie cieszyłam, dziwny sen.
Ale od wczoraj mam przeczucie że będzie chłopak, nie wiem co się zmieniło, intuicja podpowiada że chłopak.
 
reklama
@hemoglobina ja miałam lepsza cere w poprzedniej ciazy niż normalnie ale nie tak super jak dbam o tą cerę, bo używam peelingu aha krwawego z the ordinary a w coazy nie można... I on mi pięknie blizny spłyca i wyrównuje koloryt ale nie wysypywało mnie tak. 2 tygodnie temu szwagierka co się zajmuje zabiegami zwróciła mi uwagę że lepiej twarz wygląda więc może coś jest.
Włosy rosną jak szalone, w poprzedniej ciazy urósł od łopatek prawie po pas ale jak urodziłam wypadło ponad połowę, ścięłam do ramienia. Ja nie farbowałam nigdy to chociaż tyle. Za to mija córka strasznie wolno jej rosną włosy i ubolewa nad tym, bo dziewczynki mają piękne kucyki w przedszkolu a ona ma krociotki. Plus bardzo cienkie jak ja.
A co do paznokci nie robię hybrydy od urodzin w styczniu, bo musiałam zrobić przerwę bo takie cienkie były (zdrapałam hybryde) a rosną teraz jak szalone i nie łamią się;)
 
Ja też byłam na grudniowkach 2022!!! ;D ale miałam termin na 31.12 więc zanim dołączyłam do forum to było już tam tyle informacji i strasznie mnie one stresowały (ja dopiero co zrobiłam test a inne dziewczyny już umawiały prenatalne i czułam że to nie mój etap po prostu) i udzielałam się na wątku mamy styczniowe 2023.
a urodziłaś w końcu grudniowego bobasa czy styczniowego ? 😉 tez miałam termin na końcówkę grudnia. A z USG w 6 tygodniu wychodził mi nawet 02.01 😉 ale zostałam na grudniowkach. Na styczniowych mamach jak kilka razy weszłam straszne dramy mi się wydawało, że były i po prostu odpuściłam 😉
 
Ostatnia edycja:
Czekam dalej na wizytę, a miałam mieć 9:50…

I dziwne bardzo, bo mam tsh 0,47 po zwiększeniu dawki rutherfordu a dwa tygodnie temu było 1,77😳🤔

Czekam dalej na wizytę, a miałam mieć 9:50…

I dziwne bardzo, bo mam tsh 0,47 po zwiększeniu dawki euthyroxu a dwa tygodnie temu było 1,77😳🤔
1,77 TSH to dobry wynik, dlaczego lekarz zwiększył dawkę?
 
Już ma jakieś kształty
 

Załączniki

  • IMG_2841.jpeg
    IMG_2841.jpeg
    111,1 KB · Wyświetleń: 44
reklama
Do góry