• Przypominam, że dalej nasza forumowa mama potrzebuje Twojej pomocy 💖 Jeśli możesz wpłacić nawet drobną kwotę, to prosimy zrób to Kliknij

reklama

Październikowe mamy 2024

Cześć dziewczyny! I ja się przywitam! Przeczytałam ostatnie 10 stron! Gratuluje bijących serduszek, a tam gdzie jeszcze ich nie ma trzymam kciuki mocne żeby na kolejnej wizycie się pojawiły ❤️
U mnie ostatnia miesiączka 15.01, wczorajszy też po południu z blada kreska. Dziś rano tak samo, ale test słabszej czułości. W poniedziałek pójdę na betę😊 wizytę umówiłam sobie na 04.03. Flo sugeruje datę porodu na 21.10 zobaczymy co powie Pani doktor 😁 staraliśmy się od czerwca, w końcu zaskoczyło! to moja druga ciąża, na pokładzie 2 letnia córeczka 🥰
Witaj! Gratulacje!! 🍀😊
 
reklama
Hej dziewczyny jak samopoczucia? Jak wasze objawy? Ja dziś zaczynam 8 tydzień i jest super. Nie mam żadnych dolegliwości, czuję się bardzo dobrze, jedyne to jak już wcześniej wspominałam zasypiam o 21 po całym dniu pracy:)
Ja ze względu na wiek prenatalne wskazane :) w tym roku będzie 37 na zegarze 😂
W przyszły tyg mam wizytę w mediciver ta która była pierwotnie ustalona. Wtedy też wezmę skierowania na wszystkie badania :)
A tak z ciekawości jest ktoś z okolicy Trójmiasta?
 
Hej dziewczyny! Czy są dziś jakieś wizyty zaplanowane??
Kiedy mówicie w pracy o ciąży? A kiedy informujecie rodzinę? Czekacie do skończenia 3 msc czy wcześniej dzielicie się tą informacją???
 
reklama
Hej dziewczyny! Czy są dziś jakieś wizyty zaplanowane??
Kiedy mówicie w pracy o ciąży? A kiedy informujecie rodzinę? Czekacie do skończenia 3 msc czy wcześniej dzielicie się tą informacją???
Czekam do prenatalnych i powiemy w święta Wielkanoce. Kupiłam synowi bluzkę „awansowałem na starszego brata” i zamierzam mu ją wtedy ubrać.

Moi rodzice może dowiedzą się wcześniej, bo może się okazać, że mogę być zmuszona przyjechać za 2 tygodnie do rodzinnej miejscowości. Ale mam nadzieję, że nie będę musiała.

Do tego czasu raczej nikogo nie mam zamiaru odwiedzać i z nikim się spotykać, bo po mnie widać już, że jestem w ciąży.
 

Nowe wątki

reklama
reklama
Wróć
Do góry