reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

Od którego miesiaca/tyg jest usg przez brzuch?
Mój mąż jak usłyszał że mam wizytę 28 bo już powinno być serduszko to uznał ze chce jechać ze mną 😂😂😂 ale przecież narazie to nie możliwe 😅 chodź intencję miał dobre.
(1ciaza sama wiele nie wiem ale jego muszę uczyć wszystkiego i tłumaczyć jak dziecku😁)
już nie pamiętam ale chyba po pierwszych prenatalnych.
 
reklama
Od którego miesiaca/tyg jest usg przez brzuch?
Mój mąż jak usłyszał że mam wizytę 28 bo już powinno być serduszko to uznał ze chce jechać ze mną 😂😂😂 ale przecież narazie to nie możliwe 😅 chodź intencję miał dobre.
(1ciaza sama wiele nie wiem ale jego muszę uczyć wszystkiego i tłumaczyć jak dziecku😁)
W tym temacie przypomniala mi sie historia sprzed roku jak sie staralismy a efektow nie bylo. Bylismy z mezem razem w gabinecie u pani ginekolog. Lekarka do mnie - zapraszam pania na fotel. Moj maz mina 😳.
Lekarka na to do niego: “Jak pan takie oczy robi i “tego” do tej pory nie widzial, to chyba musimy zaczac od innej rozmowy. 🤣🤣🤣 A tak na powaznie - to tam ma pan parawanik i krzeselko”.
 
@jestemtu Co u ciebie? Byłaś na wizycie?
Byłam.. ogólnie nie odzywałam się bo sama muszę jakoś sobie pewne rzeczy poukładać a nie chciałam wam znowu smęcić swoimi obawami. Wtedy po tej słabej becie powtórzyłam badanie w innym laboratorium i wyszło dużo lepiej. Mój gin powiedział żeby nie przywiązywać już uwagi do wyników, ważniejsze jest usg. Ogólnie na usg ciąża troszkę młodsza niż powinna, ale jest zarodek i bijące serduszko (troszkę niżej niż powinno ale podobno nadal w normie) ❤️ Pęcherzyk ciążowy też jest za mały według tych parametrów i statystyk które są podawane przy usg wczesnej ciąży.
Kolejna wizyta 24 lutego.
W poniedziałek wróciłam po feriach do pracy, może będę miała mniej czasu na rozmyślania i analizowania objawów czy ich braku.
Ogólnie czuję się wykończona. Mam mdłości ale nie wymiotuję, pobolewa mnie podbrzusze, no i pojawiły mi się jakieś żółte/beżowe upławy. Zastanawiam się czy to może być od progesteronu który przyjmuję dopochwowo.

Nadrobiłam dziś forum i gratuluję wszystkim mamom które dołączyły 😘😍
 
reklama
Do góry