reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

reklama
Hej,u mnie też krew, okropny ból brzucha, mój mnie zawiozl do szpitala, beta spadła 11tysiecy Ale to niedużo mówią, zarodek żyje,ja nadał krwawie po trochu, zrobią rano badania czy zarodek żyje , dostałam kroplówki więc ból przeszedł już
biedna, zdrówka i dawaj nam znać jak sytuacja 😟 mam nadzieję że wszystko będzie w porządku. Który tc?
 
Hej,u mnie też krew, okropny ból brzucha, mój mnie zawiozl do szpitala, beta spadła 11tysiecy Ale to niedużo mówią, zarodek żyje,ja nadał krwawie po trochu, zrobią rano badania czy zarodek żyje , dostałam kroplówki więc ból przeszedł już
bardzo mi przykro. Bądź silna 💛
 
Hej,u mnie też krew, okropny ból brzucha, mój mnie zawiozl do szpitala, beta spadła 11tysiecy Ale to niedużo mówią, zarodek żyje,ja nadał krwawie po trochu, zrobią rano badania czy zarodek żyje , dostałam kroplówki więc ból przeszedł już
przykro mi :(
Daj znać jutro po badaniach. Trzymaj się ❤️
 
Wróciłam od ginekologa. Przepisał mi Xonvea na mdłości. Z dzidziusiem wszystko dobrze, popłakałam się jak zobaczyłam serduszko. Bije 140. Maluszek ma 1,29 cm i wypada na usg 7+4, a mi wychodzi dziś 7+0 z OM.
Jak dojadę do domu to wyślę wam zdjęcie
też przyjmuję te tabletki! Ratują mnie.


P.s. cudowne wieści ❤️
 
🥺❤️
 

Załączniki

  • IMG_2797.jpeg
    IMG_2797.jpeg
    50,8 KB · Wyświetleń: 68
Hej, dzis pierwszy raz zrobiłam betę pojutrze zrobię znów. Natomiast porównywałam betę z poprzednia ciąża. I robiłam betę w takim samym czasie jak teraz tyle smak dni od miesiączki i poprzednia miałam 2609 teraz mam 14tys :o dzis teoretycznie jest 5+6 czy to nie za duża wartość? Jaka wy miałyście?
 
reklama
Hej, dzis pierwszy raz zrobiłam betę pojutrze zrobię znów. Natomiast porównywałam betę z poprzednia ciąża. I robiłam betę w takim samym czasie jak teraz tyle smak dni od miesiączki i poprzednia miałam 2609 teraz mam 14tys :o dzis teoretycznie jest 5+6 czy to nie za duża wartość? Jaka wy miałyście?
nie nie za duża wartość. Nie porównujemy bety swojej z kimś innym. Każda z nas miała zagnieżdżenie w innym dniu, każdej z nas beta przyrasta prawidłowo, ale o inny %.

I wiek ciąży wyjdzie tak naprawdę na USG. U mnie według obliczeń powinno być 7 tyć a ciąża jest młodsza.
 
Do góry