reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

reklama
No ja tam nie wiem ;) u mnie córka 8 dni przed terminem, syn 2 dni przed terminem, syn 2 tyg po terminie i syn indukowany sporo przed terminem z racji jego wielkości 🤷🏼‍♀️ gdyby nie indukcja to pewnie ważył by ponad 5kg i musieli by mnie ciąć 🤷🏼‍♀️🫣
Pełen rozrzut 😅 czyli istnieje statystyczna szansa, że znowu teraz będzie przed terminem ;) gratulacje piątki, bardzo dumny wynik!
 
nie nie za duża wartość. Nie porównujemy bety swojej z kimś innym. Każda z nas miała zagnieżdżenie w innym dniu, każdej z nas beta przyrasta prawidłowo, ale o inny %.

I wiek ciąży wyjdzie tak naprawdę na USG. U mnie według obliczeń powinno być 7 tyć a ciąża jest młodsza.
Porównywałam z poprzednia swoją ciąża, tez w tym samym dniu cyklu, ale byłam dzis u doktorka. Jest pęcherzyk ciążowy ale chyba ciąża wcześniejsza jest niz myślimy. beta duża 14tys, wiec się zdziwił i mówił ze powinno więcej widać przy takiej becie… za tyg mam przyjść. Jutro powtórzę betę i zobacze przyrost.
 
Porównywałam z poprzednia swoją ciąża, tez w tym samym dniu cyklu, ale byłam dzis u doktorka. Jest pęcherzyk ciążowy ale chyba ciąża wcześniejsza jest niz myślimy. beta duża 14tys, wiec się zdziwił i mówił ze powinno więcej widać przy takiej becie… za tyg mam przyjść. Jutro powtórzę betę i zobacze przyrost.
no tak, ale konkretnie w którym dniu doszło do zagnieżdżenia tego raczej nie jesteśmy w stanie zweryfikować więc według mnie porównywanie nie jest miarodajne.
Ale jeśli byłaś u lekarza, to dobrze. Który tydzień mu wyszedł?
 
no tak, ale konkretnie w którym dniu doszło do zagnieżdżenia tego raczej nie jesteśmy w stanie zweryfikować więc według mnie porównywanie nie jest miarodajne.
Ale jeśli byłaś u lekarza, to dobrze. Który tydzień mu wyszedł?
Powiedział ze możliwe ze początek piątego, ale za tydzień będziemy więcej wiedzieć
 
reklama
Hej dziewczyny pozwoliłam sobie dołączyć 14.02 zrobiłam test który pokazał drugą kreskę, dziś zrobiłam betę i progesteron tylko wydaje mi się on trochę za niski co myślicie
 

Załączniki

  • IMG_1027.jpeg
    IMG_1027.jpeg
    66,9 KB · Wyświetleń: 77
Do góry