reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

Hej dziewczyny pozwoliłam sobie dołączyć 14.02 zrobiłam test który pokazał drugą kreskę, dziś zrobiłam betę i progesteron tylko wydaje mi się on trochę za niski co myślicie
jest stosunkowo niski, ale trzeba pamiętać że jest skokowy. Ja w poprzedniej ciąży miałam 18,14,12 (co dwa dni) a ciąża zdrowa i donoszona. Mi lekarz proga nie dał do suplementacji bo nie widział wskazań.

Jak masz taka betę wysoka już umów się poprostu do lekarza już i skonsultuj to :)
 
reklama
jest stosunkowo niski, ale trzeba pamiętać że jest skokowy. Ja w poprzedniej ciąży miałam 18,14,12 (co dwa dni) a ciąża zdrowa i donoszona. Mi lekarz proga nie dał do suplementacji bo nie widział wskazań.

Jak masz taka betę wysoka już umów się poprostu do lekarza już i skonsultuj to :)
tak już się umówiłam w przyszłym tygodniu 😊
 
Mnie się przykimalo z 15 minut z samego rana przy pracy 🫣 dobrze ze pracuje z domu i szefu nie widział.. i zaraz po pracy 45 minut. Teraz łażę i ziewam 😆
 
Hej dziewczyny 🤗
Według aplikacji termin na 29.10.24
Beta narazie chyba ładnie rosnie
17.02 87,1
19.02 289
22.02 1426,5
progesteron tez ok 35,91, jestem po jednej stracie w 7tyg wiec głowa ciagle pracuje...
Wizyta na 09.03 będzie to 6+5

Pozdrawiam Was 🤗 I życze spokojnych i radosnych ciąż 🤰
 
eh… a ja siedzę i myśle, ze ta beta taka duża a na usg mało co widać :( oczywiście naczytałam się już na necie na co wskazuje duża beta, jutro będę siedziec jak na szpilkach i czekać na wyniki bety. Chyba żołądek mi pójdzie do gardła… :(
 
reklama
eh… a ja siedzę i myśle, ze ta beta taka duża a na usg mało co widać :( oczywiście naczytałam się już na necie na co wskazuje duża beta, jutro będę siedziec jak na szpilkach i czekać na wyniki bety. Chyba żołądek mi pójdzie do gardła… :(
Ale wiesz ze nawet 3 dni i może się wszystko w obrazie zmienić? Niby pęcherzyk pusty a po 3 dniach zarodek.
Dużo też zależy od sprzętu gina
 
Do góry