reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

@hemoglobina Z om 16.10, wizyta 29.02
4 lata temu 29 lutego liczyłam że urodzę córkę a wyszła w dziej kobiet w 42+0 wg usg a idealnie w terminie wg flo ;)
Dziewczyny czy któraś pobolewa brzuch?
 
reklama
Ale wiesz ze nawet 3 dni i może się wszystko w obrazie zmienić? Niby pęcherzyk pusty a po 3 dniach zarodek.
Dużo też zależy od sprzętu gina
eh… a ja siedzę i myśle, ze ta beta taka duża a na usg mało co widać :( oczywiście naczytałam się już na necie na co wskazuje duża beta, jutro będę siedziec jak na szpilkach i czekać na wyniki bety. Chyba żołądek mi pójdzie do gardła… :(
ja w 3 dni chociażby miałam niesamowitą różnicę. Na tym etapie wszystko zmienia się z dnia na dzień

A czemu powtarzasz betę? Lekarz zlecił,
 
Ja jestem na tygodniowym zwolnieniu, dziecko w przedszkolu więc korzystaam i odpoczywam 😉 Ogólnie mam spore mdłości, zwłaszcza jak.nie zjem, czasem pobolewa mnie podbrzusze i mam problem bo podejrzewam że złapałam jakąś infekcję. Jutro mam wizytę u lekarza więc poproszę o pobranie badania. Wczoraj robiłam badania toksoplazmoza, cytomegalia itd. Czekam na wyniki i się stresuję jak to przed kazdymi wynikami 🙈
 
Hej dziewczyny. Ja jestem w podróży służbowej, ale samopoczucie ogólnie bardzo dobre. Nie mam żadnych objawów oprócz senności :)
U mnie dziś 8+5 🥰
Nawet usłyszałam od koleżanki której dawno nie widziałam że bardzo schudłam…. Tego się nie spodziewałam 😂
Koleją wizytę mam 5.03 i już się nie mogę doczekać- od wizyty do wizyty :)
 
Nieśmiało i ja się przywitam. Po wyłapanej w grudniu ciąży biochemicznej, teraz znów zaskoczyło, w pierwszym cyklu po. Trzymajcie kciuki, cykle nieregularne i długie, teraz test pozytywny w 43 dniu cyklu. Beta z poniedziałku (44dc) 16,99, dzisiaj 61,51🥹 Termin ciężko wyliczyć, ale strzelam w drugą połowę października 💛 Oby tym razem wszystko było już dobrze...
Hej, odgrzebałam swój wpis, żeby zrobić aktualizację. Byłam dziś u ginekologa, myślałam, że te prawie dwa tygodnie od pozytywnego testu wystarczą, żeby dojrzeć cokolwiek. Niestety lekarz nie widzi kompletnie nic, żadnego pęcherzyka, jajniki w porządku, endometrium 12mm. Pobrał tylko cytologię. Kolejna wizyta 15.03.
Strasznie się martwię...
 
reklama
Hej, odgrzebałam swój wpis, żeby zrobić aktualizację. Byłam dziś u ginekologa, myślałam, że te prawie dwa tygodnie od pozytywnego testu wystarczą, żeby dojrzeć cokolwiek. Niestety lekarz nie widzi kompletnie nic, żadnego pęcherzyka, jajniki w porządku, endometrium 12mm. Pobrał tylko cytologię. Kolejna wizyta 15.03.
Strasznie się martwię...
A ogólnie lekarz coś skomentował to co widział? Mówił że coś go niepokoi?
 
Do góry