reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

reklama
a przypomnij mi, pisałaś że beta duża była i nic na USG. Jaka była wcześniej?
w środę byla robiona beta 14,6 tys w czwartek u lekarza był pęcherzyk o wielkości 1,39, ale nie widział zarodka. Mówił ze jakby mu coś tan świta ale bardzo malutkie w takim razie. I zdziwił się ze beta wysoka a nie widać dokładnie. Dzis zrobiłam betę czyli po 48h i beta 21,6 to jest 47%.
 
w środę byla robiona beta 14,6 tys w czwartek u lekarza był pęcherzyk o wielkości 1,39, ale nie widział zarodka. Mówił ze jakby mu coś tan świta ale bardzo malutkie w takim razie. I zdziwił się ze beta wysoka a nie widać dokładnie. Dzis zrobiłam betę czyli po 48h i beta 21,6 to jest 47%.
ahhhhhh myślałam, że 14.6, ale 14.6 tysięcy to różnica.

Na tym etapie beta rośnie już wolniej, więc procentowy przyrost dla mnie niewiele tu mówi
 
wydaje mi się, że pęcherzyk no to powinien już być 🤷‍♀️ pewnie ten ginekolog miał jakiś gówniany sprzęt. A bety żadnej nie robiłaś ?
Teraz nie, robiłam w zeszłym tygodniu, w poniedziałek 16,99, w środę 61,51. Później nie robiłam, żeby się nie nakręcać, myślałam że po tym czasie już będzie widać cokolwiek.
 
Teraz nie, robiłam w zeszłym tygodniu, w poniedziałek 16,99, w środę 61,51. Później nie robiłam, żeby się nie nakręcać, myślałam że po tym czasie już będzie widać cokolwiek.
w teorii beta już powinna być zbliżona do 1000. Ale może jak wspomniałam sprzęt nie jest najlepszej jakości, albo lekarz tak szukał 🤷‍♀️
 
reklama
Tak jak dziewczyny piszą kilka godzin na usg robi różnicę a i sprzęt również. Ja pamiętam dziewczynie w poprzedniej mojej ciazy serduszko dopiero zaczęło bić w 9tc bo tak późno była owulacja... @aniaka96 zrob usg za tydzień. Moja ginekolog mnie dopiero przyjmie 29.02 i to będzie 8+1 według om więc już powinno być wszystko ładnie widoczne. Też bym chciała się rodzinie pochwalić ale jeszcze czekam.
 
Do góry