reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

reklama
@hemoglobina kamień z serca!
Byłam dzisiaj na badaniach w labo i glukoza wyszła mi 98 :/ pewnie na najbliższej wizycie dostanę od gina skierowanie na krzywą 🤷🏼‍♀️
Lekkie zmiany w układzie moczowym (tak czułam, że coś tam nie bangla), reszta wyników elegancko.

Jestem tak zmęczona dziś że szok.
Ja mam bakterie w moczu i w poniedziałek muszę zrobić posiew. W poprzedniej ciąży też co chwilę miałam tego typu "przygody" 😔
 
Hej dziewczyny!
Piszecie że boli was podbrzusze, to normalne zupełnie. Normalne też jest to, że jednego dnia czujecie się na 100000% w ciąży a drugiego jakbyście w niej nie były 😅
Dla mnie póki co ciąża jest łaskawa, podbrzusze pobolewa i piersi mi rozsadza. Mam też sytuacje mdłości, ale pod wieczór dopiero i nie zawsze na szczęście !
Przez to, że zupełnie mniej odczuwam dolegliwości ciążowe niż w poprzedniej ciąży, nachodzą myśli czy na pewno w niej jestem 😅 ale grzecznie czekam na tą pierwszą wizytę! Co ma być to będzie☺️
Miłej niedzielki ciężarówki 😘
 
No właśnie dziewczyny bo jeśli chodzi o te zakażenia układu moczowego.. Mój lekarz zalecił Urosept ale w ulotce jest napisane że ze względu ma brak badań nie zaleca się przyjmowania w ciąży. I mam zagwostkę co robić. Teoretycznie powinnam zdać się na niego
 
No właśnie dziewczyny bo jeśli chodzi o te zakażenia układu moczowego.. Mój lekarz zalecił Urosept ale w ulotce jest napisane że ze względu ma brak badań nie zaleca się przyjmowania w ciąży. I mam zagwostkę co robić. Teoretycznie powinnam zdać się na niego
Ja ci radzę wyleczyć to, zanim zaczniesz mieć przez to problemy. Mój lekarz twierdził, że nie leczymy bakterii w moczu „bo w ciąży to jest normalne” i nie kazał mi ani razu zrobić posiewu. Może, gdybym go zrobiła i wzięła leki, to nie musiałabym leżeć ze skracającą się szyjką w szpitalu. Teraz tego nie odpuszczę.

Na większości lekow tak jest napsiane, ponieważ nie prowadzi się badań na kobietach w ciąży. Jednak w takim przypadku uważam, że jest to wskazane i masz z tego większe korzyści niż ryzyko.
 
No właśnie dziewczyny bo jeśli chodzi o te zakażenia układu moczowego.. Mój lekarz zalecił Urosept ale w ulotce jest napisane że ze względu ma brak badań nie zaleca się przyjmowania w ciąży. I mam zagwostkę co robić. Teoretycznie powinnam zdać się na niego
jeśli lekarz zlecił to bym brała. Nie ma badań, więc musi być tak napisane. Podobnie jest z lekami dla dzieci. Syropy itp od 4 lat, które przepisywane są dla roczniaka. Wszystko zależy od sytuacji. Lekarz jeśli wie o ciąży, to zleca dobrze
 
Ja ci radzę wyleczyć to, zanim zaczniesz mieć przez to problemy. Mój lekarz twierdził, że nie leczymy bakterii w moczu „bo w ciąży to jest normalne” i nie kazał mi ani razu zrobić posiewu. Może, gdybym go zrobiła i wzięła leki, to nie musiałabym leżeć ze skracającą się szyjką w szpitalu. Teraz tego nie odpuszczę.

Na większości lekow tak jest napsiane, ponieważ nie prowadzi się badań na kobietach w ciąży. Jednak w takim przypadku uważam, że jest to wskazane i masz z tego większe korzyści niż ryzyko.
bakterie w moczu mogą też mieć wpływ na skracająca się szyjkę? Ja kuźwa w tamtej ciąży ciągle miałam jakieś bakterie ale w szyjce. I obstawiam, że to główny odpowiedzialny za skracanie się szyjki u mnie 😑 najgorsze jest to, że te infekcje nie dawali żadnych objawów. Żadnego swędzenia, pieczenia, upławów. No kompletnie nic.
 
No właśnie dziewczyny bo jeśli chodzi o te zakażenia układu moczowego.. Mój lekarz zalecił Urosept ale w ulotce jest napisane że ze względu ma brak badań nie zaleca się przyjmowania w ciąży. I mam zagwostkę co robić. Teoretycznie powinnam zdać się na niego
ja bym leczyła.
 
reklama
bakterie w moczu mogą też mieć wpływ na skracająca się szyjkę? Ja kuźwa w tamtej ciąży ciągle miałam jakieś bakterie ale w szyjce. I obstawiam, że to główny odpowiedzialny za skracanie się szyjki u mnie 😑 najgorsze jest to, że te infekcje nie dawali żadnych objawów. Żadnego swędzenia, pieczenia, upławów. No kompletnie nic.
Tak. Ginekolog, do której teraz prywatnie chodzę powiedziała, że to ma bardzo duży wpływ i od razu zleciła posiew. Jeszcze nie robiłam.
 
Do góry