reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

Cześć, przycupnę tutaj, bo mam wrażenie, że też mogę być w ciąży z terminem na październik.

Jak sobie tak przemyślałam, to okres spóźnia mi się już tydzień, co się normalnie nie zdarza, a piersi mam tak wrażliwe, że mam ochotę córkę przegryźć w pół, jak mnie łokciami okłada przez sen😉
O poprzednią ciążę staraliśmy się półtora roku, więc teraz jestem trochę zaskoczona, że po dwóch miesiącach mogło się udać 😅
Do tego stopnia się nie spodziewałam, że nawet żadnego testu nie mam w zapasie i muszę jakiś ogarnąć 🙂
tydzień po to ja bym poszła odrazu na betę bez sikanca :)
 
reklama
tydzień po to ja bym poszła odrazu na betę bez sikanca :)
Ale ja to bym chciała kiedyś zobaczyć w końcu te dwie kreski na teście 😅

O poprzedniej ciąży dowiedziałam się podczas pobytu na oddziale reumatologicznym, wyszło z badań krwi, więc już nie robiłam sikańca i teraz zrobię z ciekawości, a na betę i tak w tym tygodniu się wybiorę, tylko czekam aż samochód wróci od blacharza, bo w Polsce powiatowej bez samochodu jak bez ręki 🙂
 
Ale ja to bym chciała kiedyś zobaczyć w końcu te dwie kreski na teście 😅

O poprzedniej ciąży dowiedziałam się podczas pobytu na oddziale reumatologicznym, wyszło z badań krwi, więc już nie robiłam sikańca i teraz zrobię z ciekawości, a na betę i tak w tym tygodniu się wybiorę, tylko czekam aż samochód wróci od blacharza, bo w Polsce powiatowej bez samochodu jak bez ręki 🙂
a kiedy samochód masz mieć? Nie wiem to zamawiaj przez internet bo ja to bym zwariowała 😂
 
Dzien dobry!
Nie odzywalam sie przez chwile bo nie mam za bardzo nic do powiedzenia w kwestii L4 - nie wiem jak to dziala 🤷‍♀️
U mnie jest tak, ze nie potrzebuje nic od lekarza. Do tygodnia albo dwoch, po prostu informuje, ze mnie nie bedzie. Pierwszy dzien zawsze jednak jest platny 0%. Dopiero gdyby ktos przeginal i zbyt czesto go nie bylo, pracodawca poprosi o zaswiadczenie od lekarza.
Mam bezstresowa prace, do tego kiedy chce to z domu, wiec jesli wszystko bedzie ok to bede pracowac do konca lata.
 
reklama
Dzien dobry!
Nie odzywalam sie przez chwile bo nie mam za bardzo nic do powiedzenia w kwestii L4 - nie wiem jak to dziala 🤷‍♀️
U mnie jest tak, ze nie potrzebuje nic od lekarza. Do tygodnia albo dwoch, po prostu informuje, ze mnie nie bedzie. Pierwszy dzien zawsze jednak jest platny 0%. Dopiero gdyby ktos przeginal i zbyt czesto go nie bylo, pracodawca poprosi o zaswiadczenie od lekarza.
Mam bezstresowa prace, do tego kiedy chce to z domu, wiec jesli wszystko bedzie ok to bede pracowac do konca lata.
Brzmi ekstra 😁 ja też z tych pracujących w ciazy - pracowałam do 8 miesiąca, teraz też planuje ciągnąć ile się da :)
 
Do góry