reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

reklama
ja nawet nie z racji wieku, ale się decyduje. Chyba bardzo dużo kobiet, jak nie wszystkie, robią teraz badania prenatalne 🙂 ja robię pappę. Jeżeli wyjdzie coś nie tak będę myślała o kolejnych ( mniej statystycznych, bardziej konkretnych) 🙂
Ja tak samo - USG i pappa, jeśli będą wątpliwości to pomyślę o czymś więcej. Chyba najlepiej wtedy nifty, od razu wszystko wiadomo :)
 
Ja tak samo - USG i pappa, jeśli będą wątpliwości to pomyślę o czymś więcej. Chyba najlepiej wtedy nifty, od razu wszystko wiadomo :)
No ja też myślę o nifty. To właśnie miałam na myśli czy myślicie o czymś dodatkowym.
Pappa tez dostawałam z racji wieku, ale chciałabym zrobić badania z krwi.


Dostałam wyniki wszystkich dzisiejszych badań - zdrowa jak koń :)
 
Witam Kochane 🥰 nieśmiało dołączam do was🤭 to moja pierwsza ciąża w której jestem dzięki in vitro 🤗 jestem dziś 13 dzień po transferze 5 dniowej blastki, wczorajsza beta 858 ( wcześniejsze 6dpt 33, 9dpt 203 ). Termin póki co sama nie wiem jak liczyć bo według ostatniej miesiaczki wychodzi 28.10 a według daty transferu 1.11 🤔 termin pierwszej wizyty z usg mam na 6.03.
Trzymam za wszystkie kciuki 😘
 

Załączniki

  • 20240226_080850.jpg
    20240226_080850.jpg
    1,6 MB · Wyświetleń: 63
u naszej branży pracodawca zazwyczaj jak dowiaduje się o ciąży to wręcz namawia na L4. Teoretycznie powinien nam dostosować warunki pracy. Ale wszyscy wiemy jak jest .
Koleżankę wygonił pracodawca w 2 miesiącu odrazu jak się dowiedział, powiedział że nie chce tragedii plus i tak mu pójdzie za 6 miesięcy a nowa budowę zaczynali i musiałaby kogoś wdrażać. Ogólnie gdzieś jej to bardzo chamsko powiedział i powiedziała że na pewno już tam nie wróci.
 
Hej, wracam od lekarza..według ostatniej miesiączki to 6+1 a według lekarza na USG 4+3 jest pęcherzyk 1.27cm... że mam przyjść za 2tygodnie ...martwię się..ostatnio poroniłam...
Wszystko będzie ok, nie wiem czy masz regularne okresy ale skoro lekarz powiedział że młodsza ciaza a nie ze nic nie widać to wydaje mi się że wszystko jest w porządku;)
 
reklama
Do góry