reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

Co do kosmetyków z to ja używam olejku palmers… jest taki specjalny dla kobiet w ciąży i używam go po kąpieli na mokra skórę.
Dodatkowo ostatnio ktoś polecił mi kosmetyki marki mom&who… na każdą część ciała: serum do biustu, kremik na brzuch, na rozatepy… i używam sobie tego teraz… przyjemny zapach i gęsta konsystencja… ceny dobre można popróbować :)
szczotkowanie na sucho… nie robiłam i chętnie bym się dowiedziała więcej: czy można itd.
A jak jest z bańką chińską na nogi i pośladki? Któraś z was stosowała?
Duże siniaki robi, nie polecam w ciazy. W czwartek zapytam ginekolog moja czy mizna to mogę wam napisac
 
reklama
Dziewczyny w piątek mam pierwsza wizytę u lekarza, będzie to 6+1 i pytanie mam czy to nie za wcześnie??? Ja juz nie pamiętam nic z poprzedniej ciąży. Wiem kiedy byla owulacja (1.02).
 
A tak wogole to w nocy budzę się o 2-3 godzinie i nie śpię do 6 a później do 14 mogę spać... też tak macie ? Jestem w tym momencie na urlopie. Nie wiem co będzie po powrocie do pracy. A i pytanie kiedy idziecie na L4 i w jakiej branży jesteście. Bo ja w handlowej i Man lżejsze stanowisko więc tak planuje do 1 kwietnia minimum.
 
Dziewczyny w piątek mam pierwsza wizytę u lekarza, będzie to 6+1 i pytanie mam czy to nie za wcześnie??? Ja juz nie pamiętam nic z poprzedniej ciąży. Wiem kiedy byla owulacja (1.02).
pecherzyk powinien już być widoczny, serduszko może być już, ale też nie musi. To już wróżenie z fusów. Termin wizyty uważam za okej :)

U mnie 6+3 było serduszko, w 5+6 jeszcze nie. Więc jakby każdy dzień robi różnicę
 
A tak wogole to w nocy budzę się o 2-3 godzinie i nie śpię do 6 a później do 14 mogę spać... też tak macie ? Jestem w tym momencie na urlopie. Nie wiem co będzie po powrocie do pracy. A i pytanie kiedy idziecie na L4 i w jakiej branży jesteście. Bo ja w handlowej i Man lżejsze stanowisko więc tak planuje do 1 kwietnia minimum.
Ja też się budzę nad ranem, ale przez pracę nie mam jak odespać, a córka buszuje do północy, więc jestem trochę zombie😉
Za to wykorzystuję te poranne pobudki do nastawiania i składania prania, akurat mi się wypierze przed pracą😀
Pracuje w biurze obsługi budowy, jak się będę dobrze czuła, to chciałabym pracować jak najdłużej 😊
 
reklama
nq tym etapie już się nie bada bety bo rośnie dużo wolniej. Pójdziesz na wizytę i wszystko się wyjasni 😉
Dziękuję, to odpowiedź na pytanie, które chciałam zadać :) zrobiłam będę w sobotę 24.02 i było 19 200, a wczoraj wyszło 40 327, czyli przyrost trochę mniejszy niż powinien być, za to według skali Luxmedu jestem dwa tygodnie do przodu z wartością bety 😅 progesteron trochę niższy niż ostatnio - 14,3 (vs 16,8), ale w normie dla 1 trymestru, więc ok.
Muszę umówić się na wizytę do prowadzącego :)
 
Do góry