reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

Dziewczyny w piątek mam pierwsza wizytę u lekarza, będzie to 6+1 i pytanie mam czy to nie za wcześnie??? Ja juz nie pamiętam nic z poprzedniej ciąży. Wiem kiedy byla owulacja (1.02).
pytanie czy to będzie 6+1 z OM. Bo jeżeli miałaś owu później to może być widać tylko pęcherzyk, albo sam zarodek a możesz zobaczyć wszystko łącznie z serduszkiem 😊 ja w 6+1 slyszlama już serduszko ale każdy organizm inaczej.
 
reklama
A tak wogole to w nocy budzę się o 2-3 godzinie i nie śpię do 6 a później do 14 mogę spać... też tak macie ? Jestem w tym momencie na urlopie. Nie wiem co będzie po powrocie do pracy. A i pytanie kiedy idziecie na L4 i w jakiej branży jesteście. Bo ja w handlowej i Man lżejsze stanowisko więc tak planuje do 1 kwietnia minimum.
ja też pracuje w handlu, i chciałam pracować też chociaż do końca marca ale sama już nie wiem do kiedy.
 
Dziękuję, to odpowiedź na pytanie, które chciałam zadać :) zrobiłam będę w sobotę 24.02 i było 19 200, a wczoraj wyszło 40 327, czyli przyrost trochę mniejszy niż powinien być, za to według skali Luxmedu jestem dwa tygodnie do przodu z wartością bety 😅 progesteron trochę niższy niż ostatnio - 14,3 (vs 16,8), ale w normie dla 1 trymestru, więc ok.
Muszę umówić się na wizytę do prowadzącego :)
dlatego mówią że przy takich wartościach nie warto już się opierać na becie tylko na usg bo rośnie wolniej i jest to niepotrzebny stres dla głowy 😉
 
No niestety, też zauważyłam, że w innych miejscach rosną i to ciemniejsze niż były. W poprzedniej ciąży wszystkie jasne włosy mi ściemniały i np. cały brzuch miałam czarny. Po ciąży wróciły do poprzedniego stanu.

Farbowałam włosy miesiąc temu, a już mam odrost straszny i nie mogę na to patrzeć.
niestety nie można mieć wszystkiego. Na szczęście to jest okres przejściowy. Potem wszystko wraca do normy 🫣 no prawie wszystko 😅
 
Wczoraj po 16 miałam taki zjazd… złapała mnie migrena, mdłości, momentami nie wiedziałam jak się nazywam. Rano wstałam niby ok, głowa nie boli, mdłości nie ma, ale za to zaczęłam ogarniać w kuchni i momentalnie cała energia ze mnie zeszła i aż mi się zaczęło czarno przed oczami robić… mimo że pracuję zdalnie to wzięłam urlop na żądanie bo coś czuję że dziś nie będę się nadawać do niczego. Non stop mi się słabo robi… a jeszcze 2-latek pod opieką 🙈 Dobrze że koło południa łapie dłuższą drzemkę to chociaż się z nim zdrzemnę i jakoś przetrwamy do powrotu męża 🙈
ja wczoraj musiałam się zwolnić z pracy bo od 5 rano najpierw biegunka a później wymioty. Myślałam że to zaczęły się viazoqe dolegliwość u ale to była ewidentnie jelitowka... wczoraj myślałam że umrę, nic zjeść nie mogłam bo co zjadłam to zaraz podwójnie wymiotowałam... dzisiaj już jest lepiej chociaż brzuch mnie trochę jeszcze boli, ale wzięłam na dzisiaj urlop bo myślałam że nie przejdzie :(
 
Ja bym jadła wszystko. Cały dzień.
Musze sie pilnowac bardzo bo apetyt mam ogromny 😱🫨 Jem mniejsze posilki i owoce jak mnie przyciśnie.
Wczoraj jednak jadlam najlepsze ciasteczka zbożowe w życiu 😍
ja tak miałam poprzednio w drugim trymestrze. Nie będę Ci mówić ile przybyło mi poprzednio 😱czasem nie mogłam zapanować nad tym uczuciem głodu. Zjadłam i za chwilę znowu byłam głodna . Żarłam też po nocach. No wyglądałam jak sumo😑
 
reklama
Do góry