reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy 2024

reklama
Hej, u mnie zapowiadał się fajny dzień, wróciliśmy ze spaceru z synkiem i patrzę a on jakiś taki nie wyraźny, patrzę a tu 37,9 gorączki. I teraz cały czas przy cycu… wiec mam nadzieje ze to się jakoś nie rozwinie, a goraczka przejdzie.

Jutro 11;15 wizyta i wszystkiego się dowiem… przeszło mi kłucie w podbrzuszu, totalnie normalnie się czuje… w poprzedniej ciąży to spałam cały czas i nie mogłam patrzeć na mięso, a teraz… stresuje się trochę :(
 
Hej, u mnie zapowiadał się fajny dzień, wróciliśmy ze spaceru z synkiem i patrzę a on jakiś taki nie wyraźny, patrzę a tu 37,9 gorączki. I teraz cały czas przy cycu… wiec mam nadzieje ze to się jakoś nie rozwinie, a goraczka przejdzie.

Jutro 11;15 wizyta i wszystkiego się dowiem… przeszło mi kłucie w podbrzuszu, totalnie normalnie się czuje… w poprzedniej ciąży to spałam cały czas i nie mogłam patrzeć na mięso, a teraz… stresuje się trochę :(
Też tak miałam. Ponad tydzień żadnych objawów. Wróciło wszystko.
 
Dokładnie tak. Jak z mężem staraliśmy się o naszego najmłodszego synusia to 3 miesiące i nic (1 biochem), odpuściliśmy na maksa, przytulanki były kiedy chcieliśmy i cyk, od razu zaskoczyło. Teraz też. Staraliśmy się od jakoś wakacji i nic. Odpuściliśmy i cyk 🤷🏼‍♀️🤣
U nas było z pierwsza ciąża tak, staraliśmy się 6 miesięcy i co cykl to stres ze znów nie wyszło, teraz dostałam drugi raz okres po ciąży, i pyk ciąża. Nastawiliśmy się na drugie dziecko ale jeszcze nawet nie zdążyłam kalendarzyka otworzyć 😅
 
Ja od samego początku mam ochotę na jajka, sery żółte i białe, banany i ziemniaki więc może brakuje mi potasu i mogłabym litrami pić kefir i sok pomidorowy 🙂 Mięso też mi nie wchodzi a kawa zależy od dnia raz wypije a raz mnie odrzuca. Słodycze to tylko mogę zjeść czekoladę i lody.

Też mam dziwny posmak w buzi i ciągle szoruje zęby 🤭

Według kalendarza chińskiego wychodzi mi dziewczynka i mam też takie przeczucie zobaczymy czy się sprawdzi hahaha.. w poprzednich ciążach mi się sprawdziło..😏
Dziwny posmak to norma. Ja przy poprzedniej ciązy czułam sie jakbym sie metalu nażarła. Teraz to tez mam dziwny posmak i albo szoruje zęby albo płucze usta mega miętowym płynem to troche zabija ten smak.
 
U mnie też objawów właściwie brak, może poza tym potwornym głodem wieczorem i ochotą na jajka sadzone. I mgła mózgowa, straszna, tyle błędów ile robię w pracy to jest masakra, a w księgowości lepiej ich nie popełniać 🫣 Trochę mnie to stresuje, z córką od samej owulacji piersi miałam okropnie tkliwe, a teraz ledwo ledwo czuję przy kąpieli, że w sumie to może ciut je jednak czuję.
Zapisałam się dziś na wizytę prywatnie, bo do tej na NFZ 15.03 to nie wysiedzę spokojnie. Także w poniedziałek idę, co prawda dopiero na 17, ale liczę na dobre wieści i ładne pierwsze zdjęcie Kropka 🤞
 
Swoją drogą, jak macie starsze dzieci, to one marzą o rodzeństwie konkretnej płci? Moja młoda marzy o siostrze, w rodzinie mamy w zasadzie samych chłopców, więc dziewczynki to raczej tylko w przedszkolu. O ciąży jeszcze nie wie, ale jak tłumaczymy, że nie mamy wpływu na płeć, to mówi, że jak będzie jednak chłopak, to możemy przecież oddać i urodzisz mi siostrę, tak? 😆
 
reklama
Swoją drogą, jak macie starsze dzieci, to one marzą o rodzeństwie konkretnej płci? Moja młoda marzy o siostrze, w rodzinie mamy w zasadzie samych chłopców, więc dziewczynki to raczej tylko w przedszkolu. O ciąży jeszcze nie wie, ale jak tłumaczymy, że nie mamy wpływu na płeć, to mówi, że jak będzie jednak chłopak, to możemy przecież oddać i urodzisz mi siostrę, tak? 😆
mój synek ma prawie 2 latka więc w ogóle nie rozumie o co chodzi. Ciekawa jestem jaka będzie reakcja na nowego członka rodziny 😁
 
Do góry