reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

portia

Fanka BB :)
Dołączył(a)
27 Styczeń 2012
Postów
374
Wiem, że to jeszcze wcześnie ale naszło mnie na taki zakupowy temat:-)

Możemy się tu dzielić pomysłami na zakupy, polecać sprawdzonych sklepy i sprzedawców na All.

To co? Zrobiłyście już jakiś dzieciowy zakup? U mnie chyba najpierw przyjdzie moja garderoba:baffled: Spodnie już mnie cisną.

Szczerze to przeraża mnie myśl o zakupach:szok::-)
 
reklama
mnie nie przeraża a wręcz nie mogę się doczekać :) .... jak tylko poznam płeć to ogarnie mnie zakupowe szaleństwo ... puki co oglądam różne rzeczy na allegro i sobie daje do zakładek ... wiele rzeczy po Matusiu mam więc będę mogła sobie pozwolić na różne gadżety na które wtedy było mi szkoda kasy jak laktator elekroniczny zamiast ręcznego, chusta do noszenia dziecka, poduszka do karmienia etc.

upatrzyłam sobie taką fajna pościel i chyba poproszę siostrę o zakup bo przyjeżdża w czerwcu

FLOWERS cot bumper, Baby Bedroom

z ubraniami będzie fajnie bo już za niedługo będzie wiosna więc zakupie sobie jakieś leginsy i większe koszulki czyli zamiast xs to s :-D.... szkoda ze teraz o całkiem innej porze roku będę rodzić bo ze spodnich ciążowych mam wszystkie na zime
 
ja juz zrobilam liste w wordzie wyprawka i powiem Wam, ze wyszlo tego pelno (chyba zbankrutuje). Jeszcze nie podliczylam. Pisze takie usrednione ceny. Sugeruje sie allegro. Pewnie czesc zamowie z allegro, a czesc w sklepie kupie. Jak skoncze swoja liste chyba najblizej poniedzialku to Wam ja przesle i powiecie mi czy nie za duzo czy nie za malo. Bo wszystko napisalam od pampersow do lozka i wozeczka:) W pn zrobie bete, zeby sie upewnic, ze ladnie rosnie i Wam zalacze:)
 
upatrzyłam sobie taką fajna pościel i chyba poproszę siostrę o zakup bo przyjeżdża w czerwcu
FLOWERS cot bumper, Baby Bedroom
cena powala ale nie chce cie martwic to cena TYLKO za oslonke na lozeczko:szok: masakra heheh u nas i tak polozna kazala zdejmowac to wszytsko klasc dzidzke w tzw nogach lozeczka i kocykiem okryc i kocyk pozattkac pod materac:tak:wiec i tym razem tak zrobie takze wydatki na posciel odpadaja u mnie:-D
 
dla mnie ochraniacz to była podstawa...baldachimu nie miałam bo za bardzo zbiera kurz, ale ochraniacz robi dziecku przytulniej, nic mu tam nie wieje etc... trzeba mieć dwa na zmiane i czesto prac...potem ochraniacz służył tez do tego żeby dziecko nie uderzyło sie w łożeczko ... ale fakt faktem że przykrywane jest jakimś kocykiem, a najpier młody spał w beciku opatulony bo tak lubiał. kołdra i poducha stanowczo niepotrzebne przez długi czas.


macie już upatrzone jakieś ciążowe ubrania które chcecie kupić? jeśli tak to wrzucajcie linki :)
 
ochraniacz kazali zdejmowac bo dzidzka czasem sie wierci podczas snu i zeby sobie maluszek noska nie przytulil. tu maja sytrasznie duzy nacisk zeby zapobiegac smierci lozeczkowej polozna przylazila do mni epo porodzie przez 6 tyg co tydzien czasem 2x w tyg i pilnowala wszystkiego:sorry2:

i wiem ze sa rarytasy jak materacyki pianka kokos gryka ale uwazam to za cos zupelnie niepotrzebnego. kupilismy do lozec zka materacyk zwykly twardszy taki z mamaspapas i jest git:) teraz mloda juz lozko ma swoje to jeszcze inny materac ma;]
 
z tą śmiercią łóżeczkową to tylko sie tak nazywa ale 99% takiej śmierci to było podczas spania z rodzicami którzy przydusili dziecko przez sen.

Ja sobie nie wyobrażam łóżeczka bez ochraniacza, ale to oczywiście sprawa indywidualna :tak::tak::tak:;-)

coś czuje że to będzie mój ulubiony wątek hihi :-)

no właśnie dziewczyny a może napiszecie rzeczy które wam się nie przydały?

- ja np miałam stanowczo za dużo pieluchy tetrowej .... do dzisiaj ją zużywałam do mycia okien :sorry2:
- kompletna klapa dla mnie to taka zwykła oliwka :dry:
- wbrew pozorom najwygodniejsze body to były takie zakładane przez głowe a nie te na zakładkę
- wózek 3 w 1 z dużymi pompowanymi kołami ... ja miałam akurat x-lander xa , miałam ochotę zrzucić go ze schodów i powiedzieć że to był wypadek (no oczywiście bez dziecka)
 
-ja tetre tez wlasnie mam teraz do mycia okien:-) wystarcza spokojnie ze 3-4 tetry jak dla mnie a kupilam chyba ze 20:szok:
-laktator reczny...wielka pomylka:wściekła/y:
-poduszki i koldry do lozeczka nam sie nie przydaly dluuuugo bo mloda spala na plasko i pod kocem. cieplo w domu mamy wiec bez problemu i niepotrzebnie kase wydalam
-wozek 3w1 tez uwazam za mega pomylke....u nas dochodzi to ze czesto sie autobusami jezdzi wiec mi wygodniej w spacerowce do ktorj np doczepia sie fotelik samochodowy lub gondole. lekkie sprawne latwo sie sklada i teraz tak zrobie ze do spacerowki amelkowej dokupie tylko gondole :tak:
-koszyk do spania (ze wzgledu na ciasna sypialnie) ...sprawdza sei do mniej wiecej 3 mca zycia dziecka....ladnie wyglada drogi w cholipe i srednio sie oplaca chyba ze pozyczony badz ofiarowany od kogos albo urzywany kupiony za mniej niz te kokosy co w sklepie chca:dry:
 
reklama
no ja z tą tetrą to miałam tak samo...kupilam chyba z 20 bo wszedzie tak pisało a używałam może 5 :-D

mnie wkurzał wozek bo za dużo rozbierania do auta, kółka trzeba było odczepiac żeby wlazł do bagażnika, oparcie na paski to totalna porażka, do tego jest cieżki, trzeba uważać żeby nie najechac na szkło, jak jest jedna rączka zamiast dwoch to nie można nic tam powiesic i mogłabym jeszcze pisac i pisac o wadach tego wózka
 
Do góry