reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Lorelain a gdzie kupowałaś spodnie ciążowe w poprzedniej ciąży? Bo widziałam że ty też szczupła jesteś i zastanawiam się czy nie będzie z tym problemu.
 
Bellka - ja normalnie nosze rozmiar xs ... spodnie ciążowe kupiłam s i to był bląd ... dupa mi tak urosła że na koniec mnie cisnęły ale do samego końca dochodziłam ... jednak mogło być M. Spodnie kupiłam w H&M.

aguga - wady x-landera xa :

- oparcie na paski ... jak jest pusty wózek to się łtwo podnosi, ale gorzej z leżącym dzieckim i torbą wiszącą, tak się mocowałam z oparciem że aż pare razy miałam łzy w oczach i koleżanki musiały mi pomagać

- nie rozkłada się całkowicie na płasko, zawsze dziecko będzie miało kąt pod plecami

- dośc płytki/krótki daszek w spacerówce

- pałąk w spacerówce jest bardzo wysoko, zamiast dziecko sie go trzymać to zakrywał mu cały świat bo miał go dokładnie na wysokości oczu

- podnóżek na nogi do bani

- bardzo wywrotny jak jest powieszona torba ze wszystkimi betami, wielokrotnie mi leciał do tyłu

- potem cos sie stało z kołami i zaczęło mi go znosić na prawo

- pompowane koła odpadają bo wiele razy w ciągu tych 8 miesięcy miałam przebite, co było bardzo kłopotliwe jak się zapuscilam np. do lasu dość daleko od domu

- żeby zapakowac wózek do auta to trzeba było odpinać wszystkie kółka, a potem jak wyciągasz to trzeba najpierw kółka powkładac z powrotem



dla mnie najlepszym wózkiem jest ten:

http://allegro.pl/wozek-maclaren-techno-xlr-bociek-zabrze-i2104771212.html

warto pojeździć chwile tanim zwykłym wózkiem a potem przerzucić sie na maclerena...wózek sam sunie, żadne dziury w chodnikach nie są przeszkodą, ja ten wózek kochałam, ale ja mialam używany po siostrze i jak został mi d=na dzialce i napadąło na aniego to troche mi material zgnił i go wywaliłam, ale na pewno kupie taki jeszcze raz bez mrugnięcia okiem. W jednej rece sie go składa i rozkłąd aa w drugiej trzymasz dziecko. złożony wózek miescil mi sie nawet miedzy siedzeniami a bagażnik miałam wolny. Eeeeeeh uwielbialam ten wózek.


jak sprzedałam x landera to kupiłam ten http://www.piotruspan.com.pl/inf-peg_perego_pliko_p3_compact_modular,78 , ale on też ma swoje wady chodź dużo zalet na których mi zależało...nim będzie jeździł drugi dzidzius az dorośnie do maclarena.
 
Ostatnia edycja:
lorelain to ja też jestem ciekawa jak mi urośnie :-D na co dzień nosze też xs i jakoś nie mogę sobie siebie wyobrazić w większym tyłkiem, choć zawsze chciałam przytyć :-) I mam mała nadzieję że mi zostanie chociaż te 5 kg po ciąży :-p
 
Bellka - no mi zostało właśnie te 5 kg więcej, ale jak wróciłam do pracy to z tego zmęczenia i stresu szybko gdzieś uciekły :sorry2: ... ja w ciąży strasznie się poszerzałam w każdym miejscu, miseczka z B do wielkiego D .... w udach sie strasznie poszerzylam ze az jak po samym porodzie od razu wyciagnelam spodnie sprzed ciąży to sie dziwiłam jak ja się do niech kiedys miescilam :dry:

no ale inna sprawa to że ja całą ciążę obżerałam się czekoladą to i dupa rosła :-D
 
Bellka Ty to śliczna,szczuplutka dziewczyna jesteś :-) Może na allegro upolujesz na jakieś spodnie ?Tam tego pełno w różnych rozmiarach
Lorelain to to ten x lander ma dużo wad,zobaczę jak u nas się będzie prowadził i czy zmieniać będę.Synka woziłam w wózeczku peg perego starszej wersji,ale wózek marzenie ,świetnie się prowadził. Gondola duża,buda fajnie zasłaniająca.
 
bardzo lubie właśnie to w tym wózku ... buda tak sięr ozkąłda że jak wieje, pada albo sypie śnieg to można zamknąc dosłownie całe dziecko w wózku .... ale minusem np. jest to że nie ma obracanego siedzenia
 
aguga jakoś bała bym się spodni przed allegro zamawiać, nigdy w sumie żadnych ciuchów nie zamawiałam, ja to muszę wszystko przymierzyć :-D
A z wózków to w oko mi jeszcze wpadł Jedo fyn 4ds. Słyszałyście jakieś opinie na jego temat?
 
Bellka pierwszy raz słyszę o takim wózku.Najlepiej najpierw znaleźć jakiś sklep i poolukać,zobaczyć jak wózio się prowadzi.
Lorelain no właśnie nasze dzieci będą w jesień urodzone więc deszcze ,wiatry,a później śnieg nas czeka.A ta budka taka malusia i jeszcze ma tą rączkę w budzie,oj trzeba będzie myśleć i opatulać
 
reklama
Bellka - udszukałam taki 3w1 FYN 4ds jedo 2012+fotel recaro young profi (2089076517) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i wiesz wygląda całkiem nieźle! ... dużo rzeczy wychodzi w praktyce niestety, ale ma porządny podnóżek! ... oparcie w gondoli i przede wszystkim bardzo dużą gondolę a nasze dzieci będa musiały w gondoli najlepiej przejeździć całą zimę! to jest bardzo duży płus tego wózka, pałąk ma na normlanej wysokości ( porównowaj spobie go teraz wizualnie z x -landerem). Spacerówka obraca... na pierwszy rzut oka same plusy! .... wygląda ładnie, klasycznie i całkiem zgrabnie a przedw wszystkim na wygodny wózek dla dziecka
 
Do góry