reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Mina, prześliczny!

Marzył mi się fiolecik (w ogóle lubię ten kolor, co widać również po mojej garderobie i wystroju sypialni:rofl2:),
ale nasz wózek mam nadzieję posłuży też kiedyś młodszemu rodzeństwu, więc zdecydowaliśmy się na unisex.
 
Mina ah tu sie pochwaliłaś Venezią, jest super!!!!! i ten kolor.. czadowy! ja na swoj wózeczek musze jeszcze z miesiąc poczekać, ale cieszę sie ze i Ty jestes zadowolona z zakupu jak i Mamba. To bedzie nas trójka :-)
 
z aldika nie mialam pieluszek ale lidlowe czy tescowe (tesco te w zielonych badz zoltych paczkach nie bialych!!) sa porownywalne do pampersow a cena bardziej przystepna;-)
A probowalas sama? Ciekawa jestem czy mozna kupic bardziej pojedynczo zeby poprobowac :D Bym zrobila kilka testow, HaHaHa

Mina29 sliczny wozeczek :) Kocham fiolecik :)
 
reklama
Do góry