reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Sonkaa super jest ten stół do przewijania:-) Ja niestety muszę się ograniczyć do przewijaka na łóżeczko.
Paja ta komoda jest super, też na początku mi się taka marzyła, ale niestety miejsca w domu brak. Co do samego stelaża do wanienki to faktycznie są drogie, ale mi się udało kupić używany w świetnym stanie za 15 zł i mogłam go odebrać osobiście. Co do ilości majtek siatkowych to ja mam 4 szt. + 5 szt. jednorazowych.
Mamba bardzo ładny wózek:-)
Jutrzenko ja mam 3 koszule na guziczki i jeden stanik do karmienia. W więcej staników nie chce na razie inwestować, bo nie wiem jak się skończy moja przygoda z karmieniem. A co do leków przeciwbólowych to jest jeden taki od pierwszych dni:
http://www.doz.pl/apteka/p55889-Pedicetamol_100_mgml_roztwor_doustny_30_ml
Mina super fura:-) A fiolet też uwielbiam, zaraz po czarnym:-)
 
reklama
Melduję że przeceny w Tesco nadal są:tak: sprawdziłam i nawet zakupiłam kombinezon na zimę za 22zł - niebieski ale szczerze mówiąc bardziej podobał mi się ten niż różowy:-D:-D
Mina
- wózek super i kolorek świetny:tak:

Jeśli chodzi o koszule to ja postawiłam na takie na ramiączkach właśnie...mam jedną która dodatkowo ma guziczki na biuście (idealnie do karmienia) i jedną bez guzików ale z dużym dekoltem więc z karmieniem nie będzie problemu:tak:
 
przyszedł dzisiaj mój stół do przewijania, rzeczywiście jak wszystko z Ikei - doskonale pomyślany i super praktyczny, gdyby ktoś miał potrzebę lub chęć, z czystym sumieniem mogę polecić :-)
 
Dzisiaj doszły mje zakupy z raju rodzica- pieluchy, podklady i prześcieradła
wczoraj zamówiłam body rozpinane- bede mila w sumie 3 na dlugi i 2 na krótki rękaw
 
A probowalas sama? Ciekawa jestem czy mozna kupic bardziej pojedynczo zeby poprobowac :D Bym zrobila kilka testow, HaHaHa

Ja kupowałam pieluchy z lidla i jak dla mnie to były bardzo dobre,porównywalne z pampersami.
Mina wózeczek świetny i kolor super
:-)

/QUOTE]

ja tez osobisci polecam te piluszki z lidla, ja uzywałam tez z biedronki dada i nie byl zle.

Ja zakupilam wkoncu podklady poporodowe wybralam Hartmana, teraz czekam na przesylke. I mam tylko jedna koszule bo nie moglam nic znalesc co mi sie podoba a jest w przyzywoiltej cenie. Mailam dostac od jesdnej dziewczyny sliczne ale sie rozmyslia, moze cos jeszcze uda mi sie znalesc.
 
reklama
Do góry