reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

eliana ja nie brałam takiego fotelika pod uwagę, bo wolę żeby Krzyś już jeździł przodem poza tym raz, że widzę maruszka w lusterku dwa- dzieciak sobie podziwia krajobrazy za szybką:) tyłem się już wsytarczająco długo najeździł:-)
 
reklama
Dziewczyny, ale dziecko też może podziwiać widoki jak jedzie tyłem do kierunku jazdy. A czy Olaf będzie jechać przodem czy tyłem to i tak nie będzie miało wpływu na to czy będzie chciał jeździć czy nie. Olaf w ogóle nie lubi być ograniczany i czy jest to fotelik samochodowy czy krzesełko do karmienia ;-) Olaf musi być cały czas w ruchu
A chcemy fotelik montowany tyłem bo są bezpieczniejsze, ale zobaczymy jeszcze czy taki fotelik będzie pasować do naszego samochodu i czy Olafowi będzie w nim wygodnie.
kkarolcia my też mamy jeszcze trochę czasu. Olaf ma prawie 80cm, ale jeszcze główka mu nie wystaje z fotelika, ale jak będzie trzeba się ubierać cieplej to na pewno będzie mu wygodniej już w większym foteliku i na spokojnie chcę już coś wybrać.
Myślimy o:
BESAFE IZI COMBI X3 BeSafe child car seat, test winners in 2011. - Besafe
ROMER MAX-FIX MAX-FIX
ROMER DUALFIX BRITAX-Roemer DUALFIX
i zainteresował mnie fotelik CYBEX SIRONA http://cybex-online.com/pl/carseats/sirona.html
to takie typy jeśli chodzi o fotelik montowane tyłem do kierunku jazdy, a jeśli musielibyśmy kupić montowany przodem to myślę o ROMER TRIFIX http://www.britax-roemer.pl/foteliki-samochodowe/foteliki-samochodowe/trifix
kkarolcia a o jakich fotelikach ty myślisz? Może znalazłaś jeszcze coś ciekawego :confused:
 
ja mam pozyczony narazie taki co sie montuje go tylem i przodem,
mloda wcale nie ma przeszkod w ogladaniu swiata calkiem go lubi.
to taki 0 - 18 kg jest. potem moze jezdzic przodem.
mi wszyscy mowia 'ze policja ci nie bedzie wazyc dziecka jak cie zlapia' - i nikt nie rozumie ze to zgledy bepieczenstwa :-\
 
Mały nam od jakiegoś czasu chodzi sam. W domu robi to boso albo w kapciach antypoślizgowych a na dwór mieliśmy do tej pory sandały. Mam zatem pytanie do Was: jakie buty najlepiej kupić na ten okres jesienno-zimowy? Jakiej firmy? Dziewczyny z okolicy Krk, w którym sklepie zaopatrzyłyście się w buty?
Aaa...i żeby cena była jakaś rozsądna...
W ogóle widziałyście jakieś promocje na ciuszki ostatnio? Bo ja w ogóle po sklepach ze 3 miesiące nie chodziłam...U nas deficyt kompletny bodziaków z długim i krótkim rękawem:szok: a jak zmierzyłam taki co na niego pasuje to musi mieć dł po całości co najmniej 47cm czyli rozmiar 92! a nóżki krótkie :-D
 
Ostatnia edycja:
Mój mały po domu też śmiga na boso albo w skarpetkach.
Na polko polecam buty Gucio tylko niestety cena zabójcza...i nie każdemu mogą się one podobać:) Obuwie dziecięce - Gucio Shoes
Ja mam jedne pożyczone od kuzynki na teraz, a większe udało mi się kupić na necie za 50zł.
Misza promocje się chyba już kończą coś mi się zdaje...mi udało się kupić kilka bodziaków i pajacyków do spania w mothercare jak była duuuża przecena.
 
reklama
A co powiecie na temat książeczek dla naszych Maluchów? Polecacie jakieś?
Tak jak pisałam, ze względu na unieruchomioną nóżkę dużo teraz 'czytamy'. Jakie są Wasze typy?
Ja mogę polecić książeczkę, którą kiedyś kupiłam w Rossmannie - 'Księga dźwięków'. Jest świetna! Na każdej prawej stronie znajduje się jeden wyraźny rysunek (krowa, kot, straż pożarna, klocki...) a po lewej stronie jest napisane np. kotek robi miau. Asia uwielbia wilka! :) Książeczka jest naprawdę fajna, gruba, składająca się z kartonowych stron, ma tylko jedną wadę - przy tak intensywnym użytkowaniu jak u nas, szybko się rozlatuje (nasza składa się już z 7 części ;)). Na szczęście nie przeszkadza nam to w poznawaniu nowych dźwięków.
Czekam na Wasze propozycje, bo inne książeczki, które posiadamy nadają się bardziej dla starszych dzieci, tudzież do czytania na dobranoc - dużo tekstu i nudzi to mojego Potworka :)
 
Do góry