reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Vinga bardzo fajny ten termometr. I tez w calkiem przystepnej cenie. Opinie w internecie tez na plus :) Zamowie dzis wieczorem to na wtorek pewnie dotrze.
 
reklama
Paulina no ja głównie na opinie ludzi patrzę, bo nie chciałabym kupić bubla który będzie mi się o kilka stopni mylić w pomiarach :no: a ten ma naprawdę dobre opinie, a i jak pisałaś cena nie jest powalająca :)
 
Vinga dotarl do mnie termometr MEDISANA. Bardzo fajny, wyniki ciagle te same. Jeszcze wieczorem porownam wyniki z tym do pupy.

Edit sprawdzone. Wyniki identiko
 
Ostatnio edytowane przez moderatora:
Dziewczyny jakieś pomysły co kupić dzieciom pod choinkę? Ja jako żem bardzo praktyczna myślałam już o jakimś rowerku na wiosnę tylko o czymś bardziej konkretnym już a nie jakimś plastiku. A tak to nie mam pomysłu w ogóle, dziadki się pytają, chrzestna się pyta a ja nie wiem co mojemu może sprawić frajdę...chyba zestaw garnków oczywiście oryginalnego rozmiaru i jakieś extra szafki do otwierania;-)
 
Misza my zadecydowaliśmy, że kupujemy boombox'a dla Nata :) do tego płyta z piosenkami dla dzieci. z Nataniela ostatnio niezły tancerz więc prezent będzie akurat :tak: pewnie złożymy się z moimi rodzicami na ten prezencik
 
Misza no ja tez mam problem, bo na zabawki to już chyba miejsca nie mamy :-D a rozbudowy domu nie planujemy. Wczoraj zamówiłam małemu troszkę bluzek z "endo" i wreszcie upolowałam "pierwsze urodziny prosiaczka" :-D:-D:-D, bo "drugie" juz mamy...więc prezent na mikołajki jest, ale co pod choinke??? hmmmm
 
My złożylismy zamówienie na sanki pod choinke:-) fajne tez są takie wozeczki z klockami albo jakies zwierzatko drewniane z kólkami które dziecko wlecze za sobą;-)
 
Ja myślałam o czymś muzycznym w sensie jakimś instrumencie czy coś...saksofon mamy (osobiście go nie znoszę, bo ma dziwne dźwięki..), rowerek dostał na urodziny i posłuży myślę długi czas wielofunkcyjny rower rowerek RAMIZ SPORT TRIKE (3671377992) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. tylko na pompowanych kołach. Najchętniej bym kupiła albo jakiś zestaw bębenków, perkusję...albo jeszcze myślałam o klockach z Wadera, mamy tylko drewniane z których nie da się nic stabilnego zbudować:)
o widzisz debi! coś co się da ciągnąc też by było ok:) mój młody sobie upodobał taką rurkę w której się chowa kable i od rana z nią chodzi średnio godzinę dwie :D
sanki będą tak czy siak:)
 
Ostatnia edycja:
reklama
Dzięki dziewczyny za sugestie, fakt jak się chce to da się coś jeszcze wymyśleć dla tych naszych dzieciaków. Vinga no właśnie boomboxa to mieliśmy już na roczek kupić i jakoś nam nie wyszło więc może teraz się uda;-)
 
Do góry