reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

A ja byłam ostatnio w Smyku i spodobała mi się Arka Noego. Fajna zabawka dzięki której może Paweł załapie o co chodzi gdy mama mówi że krowa robi Muuu :) Nadal na topie są też książeczki i chyba dostanie taką gdzie z boku są przyciski. Będziemy oglądać, mama będzie czytała a Pawełek naciskał.
Na urodziny dostał boombox i to naprawdę świetny prezent. Polecam! Wiem, że są w kształcie zwierzątek, my mamy zwykły.
 
reklama
No niestety post pod postem ale mam pytanie. Czy w pokoju dziecka wisi na ścianie jakiś zegar? Większość czasu się bawimy w jego pokoju i pomyślałam że przydałby się taki dziecięcy zegar na ścianę. Na razie oglądam na allegro ale może macie już i coś polecicie?
 
PESCA jesli minela godzina od ostatniego postu to tej reguly juz nie ma :) my niestety nie mamy osobnego pokoju na N. a w naszym wspolnym mamy zwykly zegar. Ale mysle ze gdyby miala swoj pokoj to wisialby pewnie jakis z motywem Kubusia Puchatka albo Myszki Miki
 
Pesca ja na moim nowym forum zwrocilam uwage dziewczynie zeby edytowala posty a nie dawala 4- 5- nawet 6 pod rzad i ZOSTALAM ZLINCZOWANA.
Takze chyba nikt sie nie przemuje tym punktem regulaminu ;)

Ja chcialam juz dawno corci zegar do pokoju kupic, ale narazie ona spi u mnie abawi sie wszedzie malo co w pokoju swoim.
Chcialam jej kupic fajny bajowy taki duzy :-)
 
EMOTION twoje nowe forum to troche dziwne jest. Bo jak mozna sie klocic o to kto ma ile i jakie wozki?? A bo ta jest ze Szwecji oni tam maja inaczej, w PL jest inaczej... ehh usmialam sie jak to czytalam ;D co do postow to jak nie minela godzina od ostatniego to moderator ma za zadanie zwrocic uwage skleic posty w jeden. Potem to juz nie wiem ;d

PESCA a jaka firma zegara to chyba nie rzutuje byle by bylo bajkowato :)
 
Paulina DZIEKI,
Bylam mideratrem ale odebrano mi uprawnienia - bo zwrocilam uwage tej dziewcynie (na priv) a ona rozdmuchala wszystko na glownym. Zrezta cokolwien napsalam bylo 'ba'.
Tesknie za pazdziernikowkami ;(;(
Tu nigdy nie bylo problemow ani klotni (chyba ze ja nie pamietam)
Szkam innego miejsca dl siebie - na babyboom niewiem czy znajde, myslalam lipcowkach - i tak pewni koncem czerwca urodze. Albo calkiem na innej stronie.
 
Jakie książki o wychowywaniu dzieci macie i polecacie? Zamierzam się w coś zaopatrzyć ale jest tego sporo i nie wiem co wybrać.
.
 
Ja miałam książke Zawitkowskiego. W miarę fajnie napisana choć jak dla mnie Pan troszkę przereklamowany. .. szczerze mówiąc staram się wychowywać kierując się instuicją i zdrowym rozsądkiem :-D
 
reklama
Do góry