reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Sonkaa, moja koleżanka używała tych butelek i była bardzo zadowolona, inna używała Avent (też antykolkowe) i też wszystko po karmieniu i w trakcie przebiegało pomyślnie. Butelki i smoczki TT można kupić w niektórych sklepach z artykułami dla szkrabów i w internecie, Avent też i w większości supermarketów.
 
reklama
ja nie wierzę w cuda typu antykolkowe butelki :zawstydzona/y: jakoś nie ufam takim wynalazkom.
Córcia miała klasyczną Aventowską butelkę, a do picia dostała Playtexa PLAYTEX VentAire antykolkowa NEW 260 ml HIT w USA (2256304572) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej. i podejrzewam,że drugi bobas dostanie ten sam zestaw ;-).

Z kolkami się na szczęście nie męczyła-podejrzewam,że gdyby miała ten problem to też bym jakiegokolwiek ratunku szukała.

Słyszałam,że butelki Dr Browns działają cuda. W Stanach większość mam używa Playtex'u, też mają formułę antykolkową, ale tak jak mówiłam-jakoś nie wierzę,że kształt butelki czy wbudowana rurka mogą mieć jakiś wpływ na występowanie czy częstotliwość kolek :zawstydzona/y:
 
Jutrzenka, widziałam ten wózek na tvn style i odniosłam to samo wrażenie - kosmos. Jakoś mi się nie podoba, a coraz więcej już temu podobnych pojazdów kosmicznych. Albo ten, jak z horroru Inglesina Classica - Wielofunkcyjne - Wózki - Mooby


:-Da mi się podoba:tak: tz nie kupiłabym takiego ale ma coś w sobie. Lubię gadżety retro. Moze tylko wolałabym jasny kolorem np ecru.

Co do sprzętów antykolowych to też nie wierzę. Dla mnie to chwyt marketingowy. Na początku tego wątku rozważałam z Lorelain zakup kołyski dla dziecka - w opisie tez widniało ze jest antykolkowa:cool2:


my mieliśmy zwykłe z Aventu. Nie narzekam na nie. TT ma fajne wzornictwo. Jak byłam w ciąży z Hanką to w moim mieście nie mogłam takowych dostać. Więc tylko allego. Z TT użwyalismy smoczka (swoja drogą też antykolkowy) ale zrobiłam błąd bo kupiłam za duży rozmiar i młoda się nim dusiła na początku... Teraz TT jest juz dostępnew kilku sklepach. Może tym razem na coś się skuszę.

Kolek niestety nie unikneliśmy. U nas sprawdziły się kropelki Bobotic.
 
Ja widziałam taki podobny na mieście. Cały biały ze srebrnymi dodatkami. Miał nawet jakies firanki w budzie hehehe WYgladał dość niesamowicie. I chyba na budzie miał cyrkoniowy napis; Lamborgini:-D
 
hehe, ja raz też widziałam "niesamowity" wózek, aż się oglądałam. Wyglądał mniej więcej jakby przeciąć jajko na pół wzdłuż dłuższego boku i z niego zrobić gondolę, cały był prawie plastikowy. Może znajdę w necie to wkleję, ale nie pamiętam już nazwy więc może być trudno.

Nie znalazłam, ale mam coś innego http://gadzetomania.pl/2009/12/19/smart-baby-case-nowoczesny-wozek-dla-dzieci :shocked2:
Jestem w wielkim szoku, ale jestem też bardzo zła, że ktoś mógł wpaść na tak głupi pomysł który spotkał się z aprobatą... :crazy:
 
Ostatnia edycja:
A ja się chyba skuszę na tę butelkę.Z synkiem mieliśmy tylko aventu i byłam też zadowolona,ale synek ładnie jadł nie miał żadnych kolek.
 
Malinowa - okropny
Ja używałam zwykłych z Aventu, a później TT ( bo mi się kształt podobał ), kolek nie przerabiałam także obie były dla mnie ok. TT jak i Avent tutaj można wszędzie dostać, gożej było w PL, ale teraz jest większy już wybór.
 
reklama
Ja zamierzam kupić cały zestaw startowy z TT gdzie teraz mozna kupić już prawie w kazdym sklepie z akcesoriami dla maluchów. Co do butelki antykolkowej z TT to również się przymierzam do kupna, ale tylko jednej sztuki.
 
Do góry