reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

ja też mam zamiar używać przede wszystkim bodziaków, a kaftaniki - to jak kaka zakładałam na body jako bluzeczkę i mam zamiar kupic teraz kilka welurowych

jutrzenka - ja kupuję na Allegro nie w zestawach, lecz pojedyncze sztuki takie, które mi sie podobają,

Ja kupując ubranka spisywałam sobie ile jakich kupuję i brakuje mi w sumie tylko właśnie paru kaftaników, a inne zakupy typu pieluszki tetrowe (kilka), flanelowe i ceratki do przewijania i kosmetyki, akcesoria do karmienia, baza do fotelika - zostawiam na lato, teraz kupuje jeszcze tylko troche większych - 68 - bo za chwile na allegro nie będzie cieplejszych rzeczy
 
reklama
Dziewczyny mi się wydaje,że takiemu maluchowi łatwej jest założyć kaftanik niż coś przez główkę,a dziecko nie jest wtedy takie ruchliwe żeby mu się zwijało.Bynajmniej ja dla Zuzi miałam kaftaniki takie zapinane na zatrzaski zakładało się je z przodu"na krzyż" i naprawdę,kiedy bałam się ją ubierać te kaftaniki wydawały mi się łatwiejsze bo przekręcałam sobie tylko dziecko na boczki i była ubrana.
o takie kaftaniki
Promocja!! koszulki koszulka kaftaniki kaftanik 68 (2274575280) - Allegro.pl - Więcej niż aukcje. Najlepsze oferty na największej platformie handlowej.
 
Bodziaki też możesz kupić zapinane z boku tak jak te kaftaniki:tak: i jeszcze zawsze w plecki masz ciepło. Wiesz...każda mama ma inne doświadczenia i swoje przyzwyczajenia.
 
ja tez zdecydowanie BODY !!!!!. Ja sie Kuba w zimie urodzil to bodziak z krotkim rekawem i bluzeczka zapinana jakas a jak juz cieplej bylo to body z dlugim rekawem i juz. Do tego spioszki. Ja mialam duzo półspichów i tez byly super.

Malinowa o matko straszny, naprawde jak z horroru
 
reklama
Do góry