reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
mina - zuch jesteś - sprytek :-), a gondola bardzo fajna i nie widać w ogóle, że tyle dzieciaczków już wywoziła :-)


mamba - super zakupy, mam podobne pieluszki :-)

Paula - fajne łóżeczko i z szufladą :-)

emotion - Ty jak zwykle hurt :-), ale bardzo ładne ubranka

kaka - ten kapelusz jest równie niezbędny co... daszek na ptaszek wstawiany kiedyś przez Paulę :-)
 
Mamba, super zakupki:-)

Malinowa_p, marand, gratuluję zakupu łóżeczek!

jutrzenka, aguga, moje jeszcze bardziej w proszku, bo jeszcze w sklepie:rofl2: ale już wybrane i łóżeczko i materac, realizacja do 10 dni więc planuję zamówić pod koniec sierpnia, żeby niepotrzebnie miejsca nie zajmowało, ale też żeby zdążyło się wywietrzyć z tych wszystkich lakierów i klejów zanim małą położę.

emotion, śliczne rzeczy kupujesz, ale tak samo jak Polcia zwróciłam uwagę, że kupujesz letnie rzeczy w rozmiarach, które naszym dzieciaczkom wypadną zimą?

Kaka, ale jakby zrobili taki z napisem "F*** off, it's my dinner", to bym się zastanowiła:-D Zwłaszcza po ostatnim komentarzu mojej zniesmaczonej koleżanki, jak to można dziecko karmić w tramwaju...
 
jutrzenka, aguga, moje jeszcze bardziej w proszku, bo jeszcze w sklepie:rofl2: ale już wybrane i łóżeczko i materac, realizacja do 10 dni więc planuję zamówić pod koniec sierpnia, żeby niepotrzebnie miejsca nie zajmowało, ale też żeby zdążyło się wywietrzyć z tych wszystkich lakierów i klejów zanim małą położę.
..

wlasnie ja mysle odwrotnie, idziesz do sklepu, kupujesz i masz, a zagonic chlopa do przyszlifowania, pomalowania (musi przeciez wyschnac) i zlozenia moze potrwac :-D
 
mamba sliczen zakupy:tak:
emotion poszalalas:-D ale serio jak polcia zauwazyla masz sporo letnich ubranek ..w sumie bodziak na dlugi rekaw podspod i rajtki cieplejsze i powinno byc ok;-)ja tak z amelkowna szalalam zakupowo nie liczac kiedy zima kiedy lato isporo ubranke lezalo odlogiem:zawstydzona/y:
 
emotion teraz dopiero zobaczyłam jakie rozmiary na jaką porę roku kupiłaś. Ładne rzeczy, ale nie szkoda było kasy na leżenie w szafie? Może uda Ci się je oddać do sklepu i wymienić na coś bardziej ciepłego? :-)
 
reklama
o jacie ależ znów zakupów ja chyba się zaraz zbiorę i pojadę na jakieś choć mi eis średnio chce

oczywiście wszystkie zakupy śliczne


emotion naprawdę cudne ubranka z tym że (nie obraź się) mysle że troszkę za bardzo szalejesz wiesz nie to że ci zazdroszczę czy mam złą wole ale naprawdę dzidzia wiele z nich ani razu nie założy .....ja wiem że trudno się powstrzymać bo faktem jest że są cudne ale na początek tych 0-3 to max 10 kompletów takich wyjściowych bo po prostu więcej nie zdążysz założyć w domu nie podejrzewam żeby ubierała dzidzie w sukieneczki, czy jakiejś wyjściówki..... ja osobiście bym ci radziła tak kupuj na przecenach ale na 8-12m letnie ciuszki na przyszłe lato wtedy bezie można już bardziej poszaleć ze strojeniem na początku niestety najczęściej wygrywa wygoda u dzidziusia a nie ładne ubranko ........ale to jest tylko moja skromna rada mam nadziej że się nie obraziłaś......
 
Do góry