reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

malinova a dzieci nasze to komandosi naprawdę, sądząc po tym co w brzuszkach wyprawiają :rofl2: już trenują sztuki walki

wózek mojego komandosa już w domu i jestem badzo zadowlona. Dokupię jeszcze bazukę i kilka granatów i w drogę.
images


a młoda mnie wczoraj tak w sklepie skopała, że miałam łzy w oczach

mamba, emotion - super ciuszki

co do ciuszkowego szaleństwa, to ja nie znając płci poszalałam z chłopięcymi i teraz albo zostwię na przyszłość albo jak bedzie okazja sprezentuję jakiemuś maluchowi. W naturze nic nie ginie:-)

Malinowa
- fajne łóżeczko, a deserek pyyyyyyyyyyyycha. Moja koleżanka uważa, że karmienie dziecka prosto ze słoiczka to to samo jakby stary jadł z garnka, czasem wymiękam przy tych Matkach Polkach;-)
 
Ostatnia edycja:
reklama
co do ciuszkowego szaleństwa, to ja nie znając płci poszalałam z chłopięcymi i teraz albo zostwię na przyszłość albo jak bedzie okazja sprezentuję jakiemuś maluchowi. W naturze nic nie ginie:-)

Malinowa
- fajne łóżeczko, a deserek pyyyyyyyyyyyycha. Moja koleżanka uważa, że karmienie dziecka prosto ze słoiczka to to samo jakby stary jadł z garnka, czasem wymiękam przy tych Matkach Polkach;-)

mozesz moejmu sprezentowac :-D zapraszam w odwiedziny do szpitala :-D

o rany i fajna masz kolezanke :eek:
 
Dziewczyny, zmienię temat: LAKTATORY.

Ponieważ planuję karmić piersią przynajmniej przez pół roku, a jak damy radę to i dłużej, podejrzewam, że będzie niezbędny. Chcę kupić laktator Avent, bo takie też planuję butelki, zresztą pierwsza chyba nawet jest w komplecie z laktatorem. No i tu mam pytania do tych co mają doświadczenie (albo chociaż sprawdzoną wiedzę):
- ręczny czy elektryczny? różnica w cenie jest ogromna, więc jeśli ręczny dałby radę, to wolałabym zostać przy takim, ale jak się okaże, że nie wystarcza i będzie trzeba jednak kupić elektryczny, to prawie stówa w plecy:-(
- może jeśli nie Avent, to jakiś inny możecie polecić?
- no i czy warto kupować od razu, czy poczekać aż zacznę karmić? Na pewno będę chciała kupić przez Internet, bo wychodzi taniej, ale co jeśli będzie potrzebny, a ja będę musiała poczekać kilka dni?
 
. Moja koleżanka uważa, że karmienie dziecka prosto ze słoiczka to to samo jakby stary jadł z garnka, czasem wymiękam przy tych Matkach Polkach;-)

to co, mam ze słoiczka na porcelanę przekładać? dobre :-D:-D:-D:-D

erde - obawiam się, że nie ma odpowiedzi na Twoje pytanie, bo są kobiety, które świetnie sobie radzą z ręcznym laktatorem a sa takie (jak ja), że tylko elektryczny, miałam pożyczony ręczny z aventu własnie i ani kropli mi nie ściągnął i musiałam elektryczny kupić, aa z kolei moja koleżanka ręcznym aventem litry doiła :-)
 
Moja koleżanka uważa, że karmienie dziecka prosto ze słoiczka to to samo jakby stary jadł z garnka, czasem wymiękam przy tych Matkach Polkach;-)
A sama jak jogurt je, to też do filiżanki przekłada?:eek:

Właśnie nabyłam drogą kupna (bez wychodzenia z domu, czyli tak jak lubię najbardziej) coś dla siebie:
2539372513_1
 
ja mialam i mam nadal w domu wiec wykorzytam spadkowy Avent reczny, mozna nim odciagnac ale trzeba sie napracowac bo wiadomo ze musisz pompowac reka i po jakies czasie ona juz boli, no i to dluzej trwa wiadomo.
Elektryczny jest napewno o niebo lepszy tylko moze sie okazac ze nie bedzie Ci az tak bardzo potrzebny wiec czy jest sens tyle kasy wydawac.
To juz musisz rozwazyc sama czy masz kase na elektryczny czy nie.

Wiesz to jak pranie reczne i pralce, czy zmywanie reczne a zmywarka. Jak masz kase to po co sobie utrudniac zycie :-)
hehe ale wymyslilam porownanie :-D
 
Ja miałam elektryczny ale kupiłam dopiero po 4-5 miesiącach jak miałam wracać do pracy i zaczęłąm robić zapasy. Miałam jakiś niedrogi chyba NUk ale głowy nie dam sobie uciąć i doił ładnie. A moja koleżanka kupiła taki sam i jej nic nie leciało.

Wcześniej był mi potrzebny jak miałąm nawał ale zanim mąż jakiś znalazł w aptece bo była niedziela i nie kosztował fortuny to mały zaczął jeść mleko jakoś trochę zeszło i w sumie udało się bez. Kuopiłą taki zwykły najprostszy z gumą na końcu. Jak mi zassał to myślałam że umrę. I wylądował w koszu ale kosztował całe 10zł.

Teraz kuzynka mi obiecałą pożyczyć. Bo boję się tego nawału. Ona ma ręczny avent isis. Potem jak będę ściągać to pewnie zainwestuję w elektryczny bo 10 min i 150 ml ściągnięte.
W szpitalu dziewczyna śiągała sobie ręką. Nie mam pojęcia jak:no:

A ja dziś piore i prasuję ciuszki które wczoraj dostałam z powrotem po WOjtku. Lecę bo mi włąśnie moje prasownie rozłożone na kanapie demoluje:wściekła/y:
 
poprasuję, wsadzę w worki próżniowe i będzie już czekać na córcię :-D Myślicie, że jak później wyjmę te ubranka to trzeba je jeszcze raz prasować?
myślę że nie ma potrzeby prasować kolejny raz. Wystarczy wyjąć, strzepnąć i znowu złożyć tak samo i na półkę.

Dziewczyny, mam kolację dla Waszych pociech ;-):-p
Zobacz załącznik 489455

edit:
Zapomniałam o najważniejszym!! Zapomniałam się pochwalić, że dotarło łóżeczko Zobacz załącznik 489458
O takie:
Zobacz załącznik 489466

deserek w sam raz :)
łóżeczko super, mam podobne tylko z drewexu i sobie chwalę


Teraz doczytałam że mina strzeliła focha koleżance która jej wózek pożycza,hahaha trzeba mieć jaja na takie coś:-)ale koleżance sie nie dziwie bo ja też bym sie wkurzyła :-)
ja strzeliłam focha na kuzynkę koleżanki która ten wózek brudny na strychu trzymała i jeszcze nie powiedziała że śrub brakuje. Niech im się nie wydaje że jakąś wielką łaskę mi robią. Chcieli się pozbyć i mieć miejsce to ok. Nie musiałam wcale tego brać a było to w czerwcu chyba jeszcze. Po co mi pół roku wcześniej wózek, ja mam małą piwnice i brak miejsca w mieszkaniu.
Okazało się przy okazji że 80% rzeczy po córce koleżanki nie ma, tak ta kuzynka gdzieś oddała a miała tego nie robić. Jest kilka ładnych ciuszków ale sama kumpela się zdziwiła że nie ma jej rzeczy. Więc foch jest uzasadniony.

Moja koleżanka uważa, że karmienie dziecka prosto ze słoiczka to to samo jakby stary jadł z garnka, czasem wymiękam przy tych Matkach Polkach;-)
zmienić koleżankę .. co za opinie.. wymiękam :szok:

erde co do laktatora to każda kobieta inaczej
ja mam ręczny aventu i spokojnie mi wystarczał. to jest tak indywidualne że nie wiadomo co doradzić.
 
erde co do laktatora to doświadczenia nie mam ale zgadzam się z dziewczynami. Jeśli stać cię na kupno elektrycznego to czemu nie. Ja kupiłam elektryczny ale z tommee tippie, bo jednak jest sporo tańszy, ale też nie najgorszy. Podobno są też dobre laktatory z Medeli, cena podobna jak avent, chyba że model Mini Electric to cena podobna do tommee. Ja wybrałam tommee bo butelki tej firmy.
 
reklama
to co, mam ze słoiczka na porcelanę przekładać? dobre :-D:-D:-D:-D
tylko pamietaj ze na chinska porcelanke recznie zdobiona i taka najdrozsza jaka znajdziesz:tak::-D

erde ja mialam reczny z TT i teraz sie zastanawaim na elektrycznym jednak bo ja osobiscie sie ujechalam tym recznym ze szok...tylko ze mam problemy z nadgarstkami (cos tam ze stawami niby)i ja mam problem zeby butelke wody min otworzyc a tu trzeba sie czasem sporo napompowac. a jak ci sie juz ureguluja pory i czestotliwosci karmienia to moze wcale ci nie byc potrzebny...nie wiem ja teraz chyba elektryczny sobie zafunduje:tak:
 
Do góry