reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

Ja biustonosze mam wszystkie '38' rozmiar a w razie co to i tak przedluzki uzywam - bo w jeden dzien jest za ciasny a w nastepny dobry - tylko ja pod biustem nosze 36/ 38 a czasem 34? Wiec to takie raczej dla mnie malo miarodajne :D
Biustonoszy do karmienia nie kupuje wogule zmiezylam w H&M 2 albo trzy i byla to po prostu porazka - ciasne i do tego cycki bym miala po kolana .. wiec zrezygnowalam ://

Powiedzcie mi kolezanki z "UK/Irlandii" co myslicie o pieluszkach z Aldi'ego? Macie jakies poprobowane 'takie wersje' pampersow? Dzis kolezanka wlasnie mowila ze uzywa "Mamia" z Aldi i dosc chwali - ale chcialam was jeszcze podpytac ?
 
reklama

Załączniki

  • DSCF2054.jpg
    DSCF2054.jpg
    39,1 KB · Wyświetleń: 67
Dzień dobry..
zanim doczytam to donoszę że właśnie kurierzy przynieśli wózek, ale czekam aż Kaj zje śniadanie bo chce uczestniczyć w rozpakowywaniu.Zrobię potem fotki i wkleję
 
Powiedzcie mi kolezanki z "UK/Irlandii" co myslicie o pieluszkach z Aldi'ego? Macie jakies poprobowane 'takie wersje' pampersow? Dzis kolezanka wlasnie mowila ze uzywa "Mamia" z Aldi i dosc chwali - ale chcialam was jeszcze podpytac ?
z aldika nie mialam pieluszek ale lidlowe czy tescowe (tesco te w zielonych badz zoltych paczkach nie bialych!!) sa porownywalne do pampersow a cena bardziej przystepna;-)

mina noo czekamy na fotki:-)
 
wózeki fotelik4.jpgwózeki fotelik1.jpgwózeki fotelik2.jpgwózeki fotelik3.jpg
wózeczek rzeczywiście leciutki, banalny montaż i demontaż gondoli, spacerówki i fotelika na stelaż.
komplet pokrowców od deszczu i moskitiery.
kolor fiolet taki jak fotelika. Gondola ma taki sam ale w słońcu wyszła bledsza..
ogólnie jestem b. zadowolona
 
reklama
Do góry