reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe mamy na zakupach

reklama
Charlois- piękne :-) dla dziewczynek jest chyba wersja z biedronkami o ile dobrze kojarzę..

My zamówiliśmy wczoraj pościel do kołyski.. kołyska jest niebieska,więc musiało być "pasująco":-) Padło na te dwie:
Zobacz załącznik 497702Zobacz załącznik 497703

Zamówiłam o 12ej, wpłaciłam pieniążki przez payu i o 14ej dostałam maila,że paczka została już wysłana :tak:

Ale cudne te króliczki:-) a mogłabys podac linka do sprzedawcy, może będzie pościel do łóżeczka z podobnym wzorkiem.
 
Mina, dopiero zobaczyłam fotki Twojego wózeczka, super się prezentuje :-) sama początkowo chciałam fioletowy :-)

Charlois, komplecik śliczny :-)

Polcia, ale cudna ta pościel, sama słodkość, aż napatrzeć się nie mogę :-)
 
Polcia, cudna ta pościel
sandrik1, ja będę miała od koleżanki mutsy transporter - sprawdzałam właśnie czym się różni od evo i wymiary gond sa takie same.. Ona (ta koleż)miała w niej 2 dzieci też zimą (jedno ur we wrzesśniu, drugie rok póżniej w paźdź) i chwaliła sobie ten wózek. Nie słyszałam nic, żeby gondola była szybko za mała i jak ja widziałam to wizualnie wydawała mi się być w miarę duża..
Charlois, prawdziwy amant wyjdzie ze szpitala
laugh2.gif



 
IMG_0394.jpgIMG_0395.jpgIMG_0397.jpg to i ja sie chwalę i wstawiam obiecane fotki komplecików na 56cm

oraz kombinezon, kaftanik oraz pajacyk - to polarkowe i ciepłe, a kaftanik dwustronny

oraz pościel z ochraniaczem - tylko wzór do pokazania, bo nie bede ubierala jeszcze.IMG_0401.jpgIMG_0402.jpg
 

Załączniki

  • IMG_0396.jpg
    IMG_0396.jpg
    25 KB · Wyświetleń: 53
  • IMG_0398.jpg
    IMG_0398.jpg
    26,4 KB · Wyświetleń: 49
  • IMG_0399.jpg
    IMG_0399.jpg
    30,1 KB · Wyświetleń: 66
reklama
charlois majeczka sliczne ubranka:-) takie wszystko slodzasze malenkie:-D
polcia posciel z kroloczkami wymiata zakochalam sie:laugh2:


a ja mam pytanko odnoscie pasa poporodowego-kupujecie?? ja po amelce mam taki ale juz dojechany na rzepy i nie jestem z niego zbytnio zadowolona na ebayu widzialam juz teraz sa inne modele niby fajniejsze ale maja kiepskie opinie:crazy: i sie zastanawiam czy moze mame poprosic zeby polatala poszukac w pl po sklepach ??? moze macie jakies doswaidczenia z takimi cudami
 
Do góry