reklama
Forum BabyBoom

Dzień dobry...

Starasz się o maleństwo, wiesz, że zostaniecie rodzicami a może masz już dziecko? Poszukujesz informacji, chcesz się podzielić swoim doświadczeniem? Dołącz do naszej społeczności. Rejestracja jest bezpieczna, darmowa i szybka. A wsparcie i wdzięczność, które otrzymasz - nieocenione. Podoba Ci się? Wskakuj na pokład! Zamiast być gościem korzystaj z wszystkich możliwości. A jeśli masz pytania - pisz śmiało.

Ania Ślusarczyk (aniaslu)

  • Czy pomożesz Iwonie nadal być mamą? Zrób, co możesz! Tu nie ma czasu, tu trzeba działać. Zobacz
reklama

Październikowe skarby :)

Hejka

A My wróciliśmy własnie z Grecji....Mały była tam przeszczęśliwy! Cały czas gołe nóżki i na świezym powietrzu.
Pewnie mi nie uwierzcie ,ale nawet razu nam tam nie zapłakał.Ludzie się dziwili i pytali jak się robi takie dzieci:nerd:

Damian non stop w basenie ............raj ..............

A teraz znowu powrót do PLUCHY! i zapewne zaraz jakiś chorobsk........


Pozdrawiam
 
reklama
Hello, a oto moje skarby
 

Załączniki

  • chlopaki.jpg
    chlopaki.jpg
    28,2 KB · Wyświetleń: 68
Witam,

01.07 na świat przyszła Lilka, zdjęcia wkleję jak będzie chwila - na razie, a mała ma tydzień nalezy chyba do tych spokojniejszych dzieci albo to może ja przy drugim jestem mniej zestresowana:) kazdym razie jest super od 3 dni spacerujemy i korzystamy z pogody.
Mati zdaje się Lilkę polubił ale w stosunku do nas trochę się zmienił - jest dośc bojowo nastawiony, mam nadzieję ze szybko mu przjejdzie i przywyknie do zmian.

Mała miała 3940 g. i 56 cm więc kawał baby :)

Pozdrawiam
Basia
 
OOOOrany Basiu rzeczywiście prawie 4 kg kawał kobitki.Z niecierpliwością czekam na fotki.
A jak Ty się czujesz??Wszystko ok??
 
Witam,

Basiu - gratuluje. Corcia duza i zdrowa - to najwazniejsze. Rozniez czakam na fotki :)

My spedzamy narazie wakacje u moich rodzicow. Dzieciaki zadowolone, bo codziennie pluskaja sie w basenie na ogrodzie, tak wiec upaly im nie przeszladzaja.
Jedynie Sabrina prawdopodobnie przez potowki ma na twarzy wypryski, ktore jej ropieja i tworza sie rany - do dermatologa czeka sie tygodniami, wiec wrocilam do stolicy, by isc do pediatry - mam nadzieje, ze cos poradzi.

Po za tym szykujemy sie do slubu (w koncu legalizujemy z R zwiazek), no i myslimy o jakiejs podrozy poslubnej bez dzieciaczkow jednak, by zaladowac baterie :)

Pozdrawiam,
 
Saaaaaaaaaaaaaaaandra nooo GRATULUJĘ!!!!

Kiedy planujecie ślub??
Służe pomocą w wyborze wycieczki:).
 
reklama
Hej ....
Czemu tak słabo funkcjonuje nasze forum.

Naprawdę jesteście tak zabiegane ,że nie macie czasu cokolwiek napisać , co u Was słychać.

Szkoda mi trochę bo tyle lat tu fajnie było:)


A swoją droga chciałam się Was zapytać co wybrałyście dla dzieciaków: SZKOŁA CZY ZERÓWKA ????

Damian idzie do ZERÓWKI - ale zerówki przedszkolnej 8 godzinnej z wyżywieniem jak w przedszkolu.

Niech się jeszcze wyszaleje przed prawdziwą szkołą.

Poza tym Miłosz sobie rośnie , mamy 2 ząbki.Jeszcze nie raczkuje- obraca się dookoła siebie ale pupa ciężka.


Śle gorące pozdrowienia!
 
Do góry